Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı

13 Şubat 2017

Geçtiğimiz günlerde yakın dostu yönetmen Ayşe Ersayın " ı kaybeden Pekkan, zor günler geçirdiği için doğum günü için bir kutlama istemediğimi dile getirmişti.

Ay tutulması ne zaman, saat kaçta?
Dünya etrafında kırılan ışıklarda mavi renk yutulduğu ve kırmızı renk yansıtıldığı için, Dünya'nın gölgesi kırmızı renkte görülür. Bu tutulmada Ay tamamen kaybolmayacak sadece gri tonlarda rengi değişecek. Çıplak gözle tutulma rahatlıkla gözlenebilir.

Yakın arkadaşlarından biri olan Ayşe Ersayın'ın kendi evi içerisinde yaşamını yitirmesinden hemen sonra toparlanamadığı açıklanan Ajda Pekkan, evini satma konusunda bir karar verdi. Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi.

Ankara Üniversitesi'nde Polis Müdahalesi
Böylece OHAL kapsamında yayınlanan KHK'lar ile üniversitelerden ihraç edilen akademisyenlerin sayısı 4 bin 800'ü aştı. Kampüsün önünde toplananlar arasında milletvekilleri, akademisyenler, öğrenciler ve mezunlar da bulunuyor.

Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti. Yakınlarına söylemiş olduğuna göre; bu evini satma konusunda bir karar aldı. Mart ayı içerisinde ameliyat olacak idi. Bir gece önce birlikte film izleyip yattık. İyi değilim, bana bir şeyler oluyor dedi ve kollarımın arasında hayatını kaybetti.' dedi.

Numan Kurtulmuş'tan referandum tarihiyle ilgili açıklama
Yüksek seçim kurulu'nun açıklayacağı referandum takvimi için Adalet bakanı Bekir Bozdağ tarafından 16 Nisan'a işaret edilmişti. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş , daha sonra cuma namazı için Afyonkarahisar kent merkezindeki Ulu Cami'ye gitti.

Ajda Pekkan bu ölümün gerçekleşmiş olduğu villasında kalmayı istemiyor. 6 odaya sahip havuzlu villasına ise iddialara göre; 8.5 milyon dolar tutarında bir para istiyor. 15 gün boyunca Uzakdoğu'da kalmasının ardından, dönüşünde villasının satış işlemleri ile ilgilenecek. Kendimi iyi hissettiğimde buluşuruz. "Zaten bir süreliğine Phuket'e gidiyorum" dedi.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı