Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı

13 Şubat 2017

Geçtiğimiz günlerde yakın dostu yönetmen Ayşe Ersayın " ı kaybeden Pekkan, zor günler geçirdiği için doğum günü için bir kutlama istemediğimi dile getirmişti.

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı
Diğer yandan patlamada yeni doğum yapan bir köpek de telef olurken, 8 yavrunun bakımı için Belediyeden yardım istendi. Durumları ağır olan Ertaş Çifti, Aydın'da yapılan ilk müdahalelerinin ardından Leyla Ertaş İstanbul'a sevke edildi .

Yakın arkadaşlarından biri olan Ayşe Ersayın'ın kendi evi içerisinde yaşamını yitirmesinden hemen sonra toparlanamadığı açıklanan Ajda Pekkan, evini satma konusunda bir karar verdi. Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi.

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki
Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı.

Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti. Yakınlarına söylemiş olduğuna göre; bu evini satma konusunda bir karar aldı. Mart ayı içerisinde ameliyat olacak idi. Bir gece önce birlikte film izleyip yattık. İyi değilim, bana bir şeyler oluyor dedi ve kollarımın arasında hayatını kaybetti.' dedi.

11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama
Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Bu hafta 486. çekilişi yapılan Süper Loto'da kazandıran numaralar ve dağıtılan ikramiyeler belli oldu.

Ajda Pekkan bu ölümün gerçekleşmiş olduğu villasında kalmayı istemiyor. 6 odaya sahip havuzlu villasına ise iddialara göre; 8.5 milyon dolar tutarında bir para istiyor. 15 gün boyunca Uzakdoğu'da kalmasının ardından, dönüşünde villasının satış işlemleri ile ilgilenecek. Kendimi iyi hissettiğimde buluşuruz. "Zaten bir süreliğine Phuket'e gidiyorum" dedi.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı