Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı

13 Şubat 2017

Ülkemizde kötü olaylar yaşanmaya devam ediyor. Patlamanın gaz sıkışması nedeni ile yaşandığı ortaya çıkarken, daha sonra mutfak tüpünün hortumunu farenin kemirdiği bunun da faciaya neden olduğu anlaşıldı. Patlama sonucu 3 yıllık evli oldukları öğrenilen bir çift ve çiftin 1 yaşındaki bebekleri ağır yaralandı.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları
KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi , Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor.

Olay, bugün saat 06.00 sıralarında, Yenimahalle Mezbane Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sabah işe gidecek olan kocası Hasan Ertaş'a kahvaltı hazırlamak için erkenden uyanan Leyla Ertaş sobayı yaktığı sırada şiddetli bir patlama meydana geldi. Evin çevresinde ki duvarlar tamamen yıkıldı. Çevredekilerin sesle uyandığı patlamada Leyla Ertaş (21) kocası Hasan Ertaş (24) 1 yaşındaki bebekleri irfan efe feci şekilde yanarak ağır yaralandı. Durumları ağır olan Ertaş Çifti, Aydın'da yapılan ilk müdahalelerinin ardından Leyla Ertaş İstanbul'a sevke edildi.

Bakan Elvan: "Yeni Anayasa İle Engelli Koşu Kalkacak, Engelsiz Koşu Başlayacak" - Milliyet
Siyasetin, devletin merkezinde ve gene mecliste millet var. İster yasama, ister yürütme, ister yargı artık merkezde millet olacak. Tarım ürünleri, profil, yalıtım, ambalaj, yapı kimyasallarına yönelik, tekstil makineleri imalatına yönelik başvurular var.

Patlama nedeninin ilk etapta belirlenemediği belirtilirken araştırmalar sonucu patlamaya bir farenin farenin mutfak tüpüne ait hortumu kemirmesi sonucu sızan gazdan kaynaklandığı ifade edildi. Diğer yandan patlamada yeni doğum yapan bir köpek de telef olurken, 8 yavrunun bakımı için Belediyeden yardım istendi.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı
Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı