Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı

13 Şubat 2017

Ülkemizde kötü olaylar yaşanmaya devam ediyor. Patlamanın gaz sıkışması nedeni ile yaşandığı ortaya çıkarken, daha sonra mutfak tüpünün hortumunu farenin kemirdiği bunun da faciaya neden olduğu anlaşıldı. Patlama sonucu 3 yıllık evli oldukları öğrenilen bir çift ve çiftin 1 yaşındaki bebekleri ağır yaralandı.

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı
Yüzlerini maskeyle gizleyen iki teröristin bir yayınevine saldırması Türkiye'nin geldiği yeri göstermesi açısından önemlidir. Böyle şeylere pabuç bırakacak insanlar değiliz. "Bunları yapanlar yaptıklarına pişman olacaklar." açıklamalarında bulundu.

Olay, bugün saat 06.00 sıralarında, Yenimahalle Mezbane Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sabah işe gidecek olan kocası Hasan Ertaş'a kahvaltı hazırlamak için erkenden uyanan Leyla Ertaş sobayı yaktığı sırada şiddetli bir patlama meydana geldi. Evin çevresinde ki duvarlar tamamen yıkıldı. Çevredekilerin sesle uyandığı patlamada Leyla Ertaş (21) kocası Hasan Ertaş (24) 1 yaşındaki bebekleri irfan efe feci şekilde yanarak ağır yaralandı. Durumları ağır olan Ertaş Çifti, Aydın'da yapılan ilk müdahalelerinin ardından Leyla Ertaş İstanbul'a sevke edildi.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı
Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

Patlama nedeninin ilk etapta belirlenemediği belirtilirken araştırmalar sonucu patlamaya bir farenin farenin mutfak tüpüne ait hortumu kemirmesi sonucu sızan gazdan kaynaklandığı ifade edildi. Diğer yandan patlamada yeni doğum yapan bir köpek de telef olurken, 8 yavrunun bakımı için Belediyeden yardım istendi.

11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama
Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Bu hafta 486. çekilişi yapılan Süper Loto'da kazandıran numaralar ve dağıtılan ikramiyeler belli oldu.

Mutfak Tüpünün Hortumunu Fare Kemirdi Facia Yaşandı