Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı

Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı

13 Şubat 2017

Ankara Keçiören'de Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, şoförü Özkan Temizer'in kullandığı araçla evinin önüne geldiği sırada, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

Fahrettin Yokuş bir süre önce referandumda "Hayır" oyu kullanma çağrısı yapmıştı. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz.

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı
Altan, "Sadece hata limitleri de belirtilerek depremin gerçekleşme olasılığını tahmin edebileceğimiz yöntem ve sistemler mevcut". Merkezüssü Ayvacık ilçesi olan depremin saat 11.55'te meydana geldiği, büyüklüğünün ise 5 olduğu açıklandı.

Türkiye Kamu Sen'den konuya dair açıklama geldi!

Yokuş, saldırıda yara almazken, şoförü 37 yaşındaki Özkan Temizer, vücuduna isabet eden kurşunlarla yaralandı. Tedavisi hastanede devam eden calisanimiz Özkan Temizer'in ciddi bir sağlık sorunu yoktur.

Numan Kurtulmuş'tan referandum tarihiyle ilgili açıklama
Yüksek seçim kurulu'nun açıklayacağı referandum takvimi için Adalet bakanı Bekir Bozdağ tarafından 16 Nisan'a işaret edilmişti. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş , daha sonra cuma namazı için Afyonkarahisar kent merkezindeki Ulu Cami'ye gitti.

Tüm camiamız Türkiye'nin hassas bir dönemden geçtiği bugün yaşanan bu menfur olayı sükunetle değerlendirmeli, her türlü provokasyona dikkat etmelidir.İnanıyorum ki, emniyet tarafından gerekli tedbirleri alınacak ve saldırganlar en kısa zamanda bulunacaktır. "Hükümetin de saldırganların bulunması için gereken hassasiyeti göstermesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şoförü kıymetli personelimiz Özkan TEMİZER'e acil şifalar diliyoruz.

Tahkim Kurulu'ndan Şenol Güneş kararı
Beşiktaş'ta yeni transferler Demba Ba ve Ersan Adem Gülüm sakatlıkları nedeniyle kafilede yer almadı. Beşiktaş'ın bu akşam Karabükspor ile deplasmanda oynayacağı maçı Şenol Güneş tribünden izleyecek.

Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı