Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı

Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı

13 Şubat 2017

Ankara Keçiören'de Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, şoförü Özkan Temizer'in kullandığı araçla evinin önüne geldiği sırada, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı.

Fahrettin Yokuş bir süre önce referandumda "Hayır" oyu kullanma çağrısı yapmıştı. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

Türkiye Kamu Sen'den konuya dair açıklama geldi!

Yokuş, saldırıda yara almazken, şoförü 37 yaşındaki Özkan Temizer, vücuduna isabet eden kurşunlarla yaralandı. Tedavisi hastanede devam eden calisanimiz Özkan Temizer'in ciddi bir sağlık sorunu yoktur.

Erdoğan anayasa değişiklik kanununu onayladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , anayasa değişikliği teklifini onayladı ve ardından Başbakanlığa gönderdi. Cumhurbaşkanı yardımcıları ve bakanlar, Cumhurbaşkanı tarafından görevden alınacak ve ataması yapılacak.

Tüm camiamız Türkiye'nin hassas bir dönemden geçtiği bugün yaşanan bu menfur olayı sükunetle değerlendirmeli, her türlü provokasyona dikkat etmelidir.İnanıyorum ki, emniyet tarafından gerekli tedbirleri alınacak ve saldırganlar en kısa zamanda bulunacaktır. "Hükümetin de saldırganların bulunması için gereken hassasiyeti göstermesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şoförü kıymetli personelimiz Özkan TEMİZER'e acil şifalar diliyoruz.

Ay tutulması ne zaman, saat kaçta?
Dünya etrafında kırılan ışıklarda mavi renk yutulduğu ve kırmızı renk yansıtıldığı için, Dünya'nın gölgesi kırmızı renkte görülür. Bu tutulmada Ay tamamen kaybolmayacak sadece gri tonlarda rengi değişecek. Çıplak gözle tutulma rahatlıkla gözlenebilir.

Sendika başkanı Fahrettin Yokuş silahlı saldırıya uğradı