Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Simon Kjaer: Kolumu kesemem

Simon Kjaer: Kolumu kesemem

13 Şubat 2017

Kollarımı kesemem sonuçta. Pozisyona bir kez daha baktım ve şaka gibi bir karar olmuş.

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı
Yüzlerini maskeyle gizleyen iki teröristin bir yayınevine saldırması Türkiye'nin geldiği yeri göstermesi açısından önemlidir. Böyle şeylere pabuç bırakacak insanlar değiliz. "Bunları yapanlar yaptıklarına pişman olacaklar." açıklamalarında bulundu.

Simon Kjaer, Fenerbahçe aleyhine verilen penaltı kararını değerlendirirken, "Futbol oynuyorum aynı zamanda insanım".

Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov tutuklandı
Sorgunun yapıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nin olduğu 6. katta koridora güvenlik bariyeri çekildi. Saldırgan, sevk edildiği mahkemece tutuklandı .

"Neden kazanamadınız?" sorusuna da Kjaer, "Yeterince iyi bir görüntü sergileyemedim". Rakibimize ikinci yarıda ilk yarıya kıyasla daha fazla pozisyon üretme, daha fazla şans bulma fırsatı sunduk. "Ama devam etmeliyiz. Kolay değil ama hayat bu şekilde ilerliyor" ifadelerini kullandı. "Biz bunu teptik." yanıtını verdi. Her insanın kendi payına düşen sorumluluğu alması gerekir. Herkesin kendi sorumluluğunu kabul etmesi gerekiyor. Bu bir utançtır. Bunun kesin sebebini söyleyemem. "Ben de şuan çok üzgün ve sinirliyim".

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

Simon Kjaer: Kolumu kesemem