Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Simon Kjaer: Kolumu kesemem

Simon Kjaer: Kolumu kesemem

13 Şubat 2017

Kollarımı kesemem sonuçta. Pozisyona bir kez daha baktım ve şaka gibi bir karar olmuş.

Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov tutuklandı
Sorgunun yapıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nin olduğu 6. katta koridora güvenlik bariyeri çekildi. Saldırgan, sevk edildiği mahkemece tutuklandı .

Simon Kjaer, Fenerbahçe aleyhine verilen penaltı kararını değerlendirirken, "Futbol oynuyorum aynı zamanda insanım".

Merkez Bankası ve KİK'te ByLock gözaltısı listede 46 kişi var
Türkiye Merkez Bankasına yani Türk Lirasının Kalbine FETÖ BYLOCK operasyonu kapsamında operasyon gerçekleştirildi. Toplаm 46 kіşіnіn gözаltınа аlındı.

"Neden kazanamadınız?" sorusuna da Kjaer, "Yeterince iyi bir görüntü sergileyemedim". Rakibimize ikinci yarıda ilk yarıya kıyasla daha fazla pozisyon üretme, daha fazla şans bulma fırsatı sunduk. "Ama devam etmeliyiz. Kolay değil ama hayat bu şekilde ilerliyor" ifadelerini kullandı. "Biz bunu teptik." yanıtını verdi. Her insanın kendi payına düşen sorumluluğu alması gerekir. Herkesin kendi sorumluluğunu kabul etmesi gerekiyor. Bu bir utançtır. Bunun kesin sebebini söyleyemem. "Ben de şuan çok üzgün ve sinirliyim".

11 Şubat ehliyet sınavı tam saat kaçta olacak?
Ehliyet sınavı kaç sorudan oluşuyor? Sürücü adaylarının büyük heyecan içinde beklediği ehliyet sınavı bugün yapıldı. Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ve http://www.odsgm.gov.tr internet adreslerinden duyurulacaktır.

Simon Kjaer: Kolumu kesemem