Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki

13 Şubat 2017

Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Dolayısı ile her sandığa gitmek aleni bir süreç. Çünkü Çanakkale ne yaptı? Buradan geçemezsin' O yüzden biz de Çanakkale de dur diyeceğiz.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiri eden Meral Akşener, "Sayın Reisicumhur konuşuyor". Hadi 2002, 2007 senelerinde Ahmet Necdet Sezer Vardı iki başlılığı kabul ettik. Ondan sonra kendisi Reisicumhur oldu ve istediğini Başbakan yapmış oldu. Bu aşamada şu suali sormak isterim.

TSK açıkladı; El Bab'da şehit olan 3 askeri, Rus uçağı 'kazaen' vurmuş!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pompeo görüşmesi öncesi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Rusya yetkilileri olayın bir kaza olduğunu söylerken üzüntülerini Türk yetkililerine ilettiği öğrenildi.

Akşener, Çanakkale'de ilk toplantısı için Kolin Otel'le anlaştı.

"Meral Akşener'in konuşmacı olduğu Çanakkale'deki 'Milli iradeye saygı" toplantısının yapılacağı salona, otel yönetimi son dakika kullanıma izni vermeyince ortalık karıştı. Baskılar nedeniyle otel yönetiminin salonun elektriğini kestiği iddia edildi. Buna rağmen otele gelen Akşener, yaklaşık 1000 kişinin bulunduğu salonda konuşmasını yaptı.

WhatsApp İki Aşamalı Doğrulama Sistemi İle Daha Güvenli Hale Geldi
Yedek bir e-posta adresi oluşturmadığınız ve parolanızı unuttuğunuz durumlarda ise 7 gün boyunca WhatsApp kullanamayacaksınız. Bu arada vermiş olduğunuz kodu unutursanız ve kilidi kaldırmanız gerekirse e-posta üzerinden bu işlem sağlanabiliyor.

Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı. Toplantıya gelen takriben 1000 şahıs, sonucu öğrenince otel idarenini nümayiş yapmış oldu. Meral Akşener'i dinlemeye gelen partililer, cep telefonlarının ışıklarıyla salonu aydınlatmaya çalıştı. Ellerinde bayrakları sallayarak 'Başbakan Akşener' ve 'Ülkücü hareket engellenemez' sloganları atmaya başladı. Otelde polis tarafından sıkı önlem de alındı, giriş-çıkışlarda arama yapıldı.

Meral Akşener, elektriklerin kesildiği ve katılanların cep telefonları ışığıyla aydınlatmaya çalıştığı salona gelerek, toplantının iptal edilmeyeceğini söyledi ve konuşmasını yapmaya başladı.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki