Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki

13 Şubat 2017

Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Dolayısı ile her sandığa gitmek aleni bir süreç. Çünkü Çanakkale ne yaptı? Buradan geçemezsin' O yüzden biz de Çanakkale de dur diyeceğiz.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiri eden Meral Akşener, "Sayın Reisicumhur konuşuyor". Hadi 2002, 2007 senelerinde Ahmet Necdet Sezer Vardı iki başlılığı kabul ettik. Ondan sonra kendisi Reisicumhur oldu ve istediğini Başbakan yapmış oldu. Bu aşamada şu suali sormak isterim.

Numan Kurtulmuş'tan referandum tarihiyle ilgili açıklama
Yüksek seçim kurulu'nun açıklayacağı referandum takvimi için Adalet bakanı Bekir Bozdağ tarafından 16 Nisan'a işaret edilmişti. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş , daha sonra cuma namazı için Afyonkarahisar kent merkezindeki Ulu Cami'ye gitti.

Akşener, Çanakkale'de ilk toplantısı için Kolin Otel'le anlaştı.

"Meral Akşener'in konuşmacı olduğu Çanakkale'deki 'Milli iradeye saygı" toplantısının yapılacağı salona, otel yönetimi son dakika kullanıma izni vermeyince ortalık karıştı. Baskılar nedeniyle otel yönetiminin salonun elektriğini kestiği iddia edildi. Buna rağmen otele gelen Akşener, yaklaşık 1000 kişinin bulunduğu salonda konuşmasını yaptı.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı
Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı. Toplantıya gelen takriben 1000 şahıs, sonucu öğrenince otel idarenini nümayiş yapmış oldu. Meral Akşener'i dinlemeye gelen partililer, cep telefonlarının ışıklarıyla salonu aydınlatmaya çalıştı. Ellerinde bayrakları sallayarak 'Başbakan Akşener' ve 'Ülkücü hareket engellenemez' sloganları atmaya başladı. Otelde polis tarafından sıkı önlem de alındı, giriş-çıkışlarda arama yapıldı.

Meral Akşener, elektriklerin kesildiği ve katılanların cep telefonları ışığıyla aydınlatmaya çalıştığı salona gelerek, toplantının iptal edilmeyeceğini söyledi ve konuşmasını yapmaya başladı.

TSK açıkladı; El Bab'da şehit olan 3 askeri, Rus uçağı 'kazaen' vurmuş!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pompeo görüşmesi öncesi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Rusya yetkilileri olayın bir kaza olduğunu söylerken üzüntülerini Türk yetkililerine ilettiği öğrenildi.

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki