Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Youtube Go ile internetsiz Video izle

Youtube Go ile internetsiz Video izle

13 Şubat 2017

Kullanıcılarının karşına değişik yeniliklerle çıkarak şaşırtmaya devam eden YouTube'un yeni bir uygulama üzerinde çalıştığı belirtildi.

Numan Kurtulmuş'tan referandum tarihiyle ilgili açıklama
Yüksek seçim kurulu'nun açıklayacağı referandum takvimi için Adalet bakanı Bekir Bozdağ tarafından 16 Nisan'a işaret edilmişti. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş , daha sonra cuma namazı için Afyonkarahisar kent merkezindeki Ulu Cami'ye gitti.

Bugüne kadar video indirme özelliğini kullanıcılar için aktifleştirmeyen YouTube, ilk defa YouTube Go uygulamasıyla birlikte video indirme imkânı da sunmaya başlamış oldu.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları
KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi , Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor.

YouTube Go ile kullanıcılar daha sonra çevrimdışı iken izlemek istedikleri videoları indirecek ve internetinin sıkıntılı olduğu zamanlarda videosunu izleyebilecek. ChipOnline tarafından yapılan habere göre, Google, WiFi bağlantı hızının yetersiz olan bölgeler için YouTube Go programını geliştirdi. Normal YouTube uygulamasına kıyasla veri tasarrufunu sağlayan daha gelişmiş algoritmalara sahip olan uygulama, video izlerken ne kadar internet harcadığınızı görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Ne çok merak eden sorular arasında yerini koruyor. işte detaylar Google artık daha önce kaydedilen videoları izlenmesini sağlayarak youtube videolarını izlenmesine olanak sağlayacak bu uygulama sayesinde donmadan ve kesintisiz bir şekilde videolar izlenmiş olacak Özellikle internetin yavaş çektiği bölgelerde bu uygulamanın çok ilgi göreceği kesin gözüyle bakılıyor.

WhatsApp İki Aşamalı Doğrulama Sistemi İle Daha Güvenli Hale Geldi
Yedek bir e-posta adresi oluşturmadığınız ve parolanızı unuttuğunuz durumlarda ise 7 gün boyunca WhatsApp kullanamayacaksınız. Bu arada vermiş olduğunuz kodu unutursanız ve kilidi kaldırmanız gerekirse e-posta üzerinden bu işlem sağlanabiliyor.

Lakin, yıllardır YouTube videolarını kaydedip, çevrimdışı izleme imkanımız olmuyordu. YouTube Go, tıpkı Facebook Lite gibi, internet bağlantısının yavaş veya kalitesiz olduğu yerlerde kullanıcıların telefonlarında rahatça video izlemelerini sağlamış olacak. Bu sayede internetin bulunmadığı ortamlarda offline konuma geçerek video izlemeye devam edilebilecek. Yalnız Google henüz videoyu indirme sürecinde videonun kaplayacağı alanı ve indirme süresini henüz belirlemedi. Uygulamanın genel amacından da anlayabileceğiniz gibi YouTube Go, internet hızında problem olmayan ve kota engeli olmayan kullanıcılara hitap etmiyor. Uygulamanın gerçek versiyonunu beklemeden beta sürümüyle kullanmak isteyenler https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-go/youtube-go-unreleased-0-26-67-release/youtube-go-0-26-67-android-apk-download/ adresinden uygulamaya ulaşabilirler.

Youtube Go ile internetsiz Video izle