Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Youtube Go ile internetsiz Video izle

Youtube Go ile internetsiz Video izle

13 Şubat 2017

Kullanıcılarının karşına değişik yeniliklerle çıkarak şaşırtmaya devam eden YouTube'un yeni bir uygulama üzerinde çalıştığı belirtildi.

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?
Aycan Varış'ın Kısmetse Olur yarışmasından diskalifiye olarak elenme tehlikesi yaşaması herkesin sinirlerini iyice germiş durumda. Kısmetse Olur yeni bölümünü 10 Şubat Cuma gününde saat 12.30'da Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bugüne kadar video indirme özelliğini kullanıcılar için aktifleştirmeyen YouTube, ilk defa YouTube Go uygulamasıyla birlikte video indirme imkânı da sunmaya başlamış oldu.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

YouTube Go ile kullanıcılar daha sonra çevrimdışı iken izlemek istedikleri videoları indirecek ve internetinin sıkıntılı olduğu zamanlarda videosunu izleyebilecek. ChipOnline tarafından yapılan habere göre, Google, WiFi bağlantı hızının yetersiz olan bölgeler için YouTube Go programını geliştirdi. Normal YouTube uygulamasına kıyasla veri tasarrufunu sağlayan daha gelişmiş algoritmalara sahip olan uygulama, video izlerken ne kadar internet harcadığınızı görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Ne çok merak eden sorular arasında yerini koruyor. işte detaylar Google artık daha önce kaydedilen videoları izlenmesini sağlayarak youtube videolarını izlenmesine olanak sağlayacak bu uygulama sayesinde donmadan ve kesintisiz bir şekilde videolar izlenmiş olacak Özellikle internetin yavaş çektiği bölgelerde bu uygulamanın çok ilgi göreceği kesin gözüyle bakılıyor.

Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı
Biz 2007 senesinde TBMM'ye girdiğimizde orada birçok siyasal parti vardı. MHP'nin seçim sloganı: Bu ülke için vazgeçilmez bir yeminimiz vardır.

Lakin, yıllardır YouTube videolarını kaydedip, çevrimdışı izleme imkanımız olmuyordu. YouTube Go, tıpkı Facebook Lite gibi, internet bağlantısının yavaş veya kalitesiz olduğu yerlerde kullanıcıların telefonlarında rahatça video izlemelerini sağlamış olacak. Bu sayede internetin bulunmadığı ortamlarda offline konuma geçerek video izlemeye devam edilebilecek. Yalnız Google henüz videoyu indirme sürecinde videonun kaplayacağı alanı ve indirme süresini henüz belirlemedi. Uygulamanın genel amacından da anlayabileceğiniz gibi YouTube Go, internet hızında problem olmayan ve kota engeli olmayan kullanıcılara hitap etmiyor. Uygulamanın gerçek versiyonunu beklemeden beta sürümüyle kullanmak isteyenler https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-go/youtube-go-unreleased-0-26-67-release/youtube-go-0-26-67-android-apk-download/ adresinden uygulamaya ulaşabilirler.

Youtube Go ile internetsiz Video izle