Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu

14 Şubat 2017

Şehit Teğmen Yayla'nın Türk bayrağına sarılı naaşı, Gaziantep Adli Tıp Kurumundan askerler tarafından alınarak kortej eşliğinde Gaziantep 5'inci Zırhlı Tugay Komutanlığına götürüldü. Şehit teğmen Furkan Yayla'nın cenazesi, Gaziantep'ten askeri uçakla Ordu'nun Gülyalı İlçesi'ndeki Ordu-Giresun Havalimanı'na getirildi.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? 2017 AÖF kayıt yenileme ne zaman?
Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır. Üçüncü işlem ise bilgilerin kontrol edilmesi şeklindedir. Fotoğraf ve Askerlik Durum Belgesi. "Açık uçlu sınav sistemi öğrencilerimizi korkutmasın".

Şehit Yayla için burada basına kapalı tören düzenlendi, dua edildi. AK PARTİLİ VEKİLİN AKRABASI Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, havalimanında gazetecilere yaptığı açıklamada şehit Furkan Yayla'nın, akrabası olduğunu belirterek, "İnşallah son olur, büyük bir devletiz, milletiz". Acı haberle yıkılan Yayla'nın emekli polis memuru olan babası Etem ve annesi Hülya Yayla'nın şehit için yapılacak olan törene katılmak için Gaziantep'e gideceği öğrenildi. Giresunlu Şehit Piyade Teğmen Furkan Yayla'nın şehadet haberi Ankara'da yaşayan ailesine ulaştı. Şehitlerimiz oluyor, biz inanıyoruz ki şehitlerimiz ölmez. Biz bir aileyiz, ailemizin genç evladı. Şehit Yayla'nın cenazesi, bugün Görele'de kılınacak cenaze namazının ardından Çanakçı ilçesine bağlı Akköy'de toprağa verilecek.

Çanakkale'de 5.3'lük Bir Deprem Daha
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ( AFAD ) Deprem Bilgilendirme Servisi verilerine göre, bugün saat 15.48'de Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu