Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu

14 Şubat 2017

Şehit Teğmen Yayla'nın Türk bayrağına sarılı naaşı, Gaziantep Adli Tıp Kurumundan askerler tarafından alınarak kortej eşliğinde Gaziantep 5'inci Zırhlı Tugay Komutanlığına götürüldü. Şehit teğmen Furkan Yayla'nın cenazesi, Gaziantep'ten askeri uçakla Ordu'nun Gülyalı İlçesi'ndeki Ordu-Giresun Havalimanı'na getirildi.

11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama
Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Bu hafta 486. çekilişi yapılan Süper Loto'da kazandıran numaralar ve dağıtılan ikramiyeler belli oldu.

Şehit Yayla için burada basına kapalı tören düzenlendi, dua edildi. AK PARTİLİ VEKİLİN AKRABASI Ak Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, havalimanında gazetecilere yaptığı açıklamada şehit Furkan Yayla'nın, akrabası olduğunu belirterek, "İnşallah son olur, büyük bir devletiz, milletiz". Acı haberle yıkılan Yayla'nın emekli polis memuru olan babası Etem ve annesi Hülya Yayla'nın şehit için yapılacak olan törene katılmak için Gaziantep'e gideceği öğrenildi. Giresunlu Şehit Piyade Teğmen Furkan Yayla'nın şehadet haberi Ankara'da yaşayan ailesine ulaştı. Şehitlerimiz oluyor, biz inanıyoruz ki şehitlerimiz ölmez. Biz bir aileyiz, ailemizin genç evladı. Şehit Yayla'nın cenazesi, bugün Görele'de kılınacak cenaze namazının ardından Çanakçı ilçesine bağlı Akköy'de toprağa verilecek.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

WhatsApp İki Aşamalı Doğrulama Sistemi İle Daha Güvenli Hale Geldi
Yedek bir e-posta adresi oluşturmadığınız ve parolanızı unuttuğunuz durumlarda ise 7 gün boyunca WhatsApp kullanamayacaksınız. Bu arada vermiş olduğunuz kodu unutursanız ve kilidi kaldırmanız gerekirse e-posta üzerinden bu işlem sağlanabiliyor.

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu