Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!

Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!

14 Şubat 2017

Ankara Haymana Nuri Bektaş Anadolu Lisesi'ne 2014 yılından atanmış olan okul müdürü S.K. hakkında erkek öğrencilere okulun pansiyon salonunda cinsel taciz ve cinsel istismarda bulunduğu iddiası hakkında soruşturma açıldığı ortaya çıktı. Başlatılan soruşturmanın doğrudan Bakanlık tarafından görevlendirilen müfettişler vasıtasıyla yürütüldüğü öğrenildi.

Bazı öğrencilerin durumdan velilerine haber vermesi sonucu BİMER'e şikayet etmeleriyle 15 tatilde olaya ilişikin soruşturma başlatıldı. Bakanlık hemen hareket geçerek şikayetçi olan öğrenci ve velileri bilgilerine başvurmak için göürşmeye gitti.

Bakan Elvan: "Yeni Anayasa İle Engelli Koşu Kalkacak, Engelsiz Koşu Başlayacak" - Milliyet
Siyasetin, devletin merkezinde ve gene mecliste millet var. İster yasama, ister yürütme, ister yargı artık merkezde millet olacak. Tarım ürünleri, profil, yalıtım, ambalaj, yapı kimyasallarına yönelik, tekstil makineleri imalatına yönelik başvurular var.

Ankara'da öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla açığa alınan okul müdürüne iftira attıkları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı. Pazartesi günü okula giden ve okul pansiyonunda kalan erkek öğrencilerin ifadesini almakla işe başlayan müfettişlerin hâla soruşturmaya devam ettikleri öğrenildi. S.K. hakkında ise adli soruşturma açılmadığı belirtiliyor.

Olaylar hakkında bilgileri olduğu ama ellerinde tutuklabilecek bir delil olmadığı için bir şey yapamadıklarını söyleyen öğretmeler, okul ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden, korktuklarından durumun üstüne gidemediklerini ifade ettiler.Diğer yandan, isimlerinin herkese söylenmesini istemeyen bazı erkek öğrenciler ise, "Kimseye güvenemedik. Son yol olarak BİMER'e başvurduk" dediler.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları
KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi , Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor.

"Burası küçük bir yer". Yeni yeni duyup öğreniyoruz ki hemşehrimiz diye okula müdür tayin ettirdikleri adam daha önce cinsel tacizden ceza almış.

Ay tutulması ne zaman, saat kaçta?
Dünya etrafında kırılan ışıklarda mavi renk yutulduğu ve kırmızı renk yansıtıldığı için, Dünya'nın gölgesi kırmızı renkte görülür. Bu tutulmada Ay tamamen kaybolmayacak sadece gri tonlarda rengi değişecek. Çıplak gözle tutulma rahatlıkla gözlenebilir.

Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!