Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu

14 Şubat 2017

İstanbul'da geçtiğimiz ay boyunca kar yağışlı dönemlerde okullar sıkça tatil olmuştu. İstanbul ilinde meydana gelen yoğun kar yağışının Çarşamba gününe kadar devam etmesi bekleniyor. İstanbul çok bulutlu, hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı olacak ve sıcaklık en fazla 4 derece olarak ölçülecek. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

Yurdun dört yanında etkili olan kar yağışı yaşam şartlarını zorlaştırıyor. Özellikle gece yarısı şiddetini artırmaya başlayacak kar yağışı sabah saatlerinde buzlanma ve don olayları nedeniyle tatil edilmesi gerektiği söyleniyor.

Piyasalarda gün ortası borsa, altın ve döviz
Borsa İstanbul'da BİST 100 Endeksi, Dolar/TL kurunun 3,68 seviyesinin altına inmesinin etkisi ile Perşembe gününü de yükselişle tamamladı.

Meteoroloji'nin bir süredir yaptığı uyarılar sonrasında İstanbul'da bugün kar yağışı etkisini gösterdi.Beklenen kar yağışının başlamasıyla birlikte öğrenciler gözlerini İstanbul Valisi Vasip Şahin'e çevirdi. İstanbul'un Beylikdüzü gibi batıdaki ilçelerinde aralıklarla yağan kar, öğleden sonra iç kısımlarda da görüldü.

Vali Şahin, yarın okulların tatil olup olmayacağına ilişkin henüz açıklama yapmazken, öğrencilerin şimdiden meraklı bekleyişi başladı.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı
Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi. Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti.

Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı ülke genelinde azalarak mevsim normallerinin altında seyredecek.

Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!
Yeni yeni duyup öğreniyoruz ki hemşehrimiz diye okula müdür tayin ettirdikleri adam daha önce cinsel tacizden ceza almış. Başlatılan soruşturmanın doğrudan Bakanlık tarafından görevlendirilen müfettişler vasıtasıyla yürütüldüğü öğrenildi.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu