Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Torun maaşı için 30 bin kişi başvurdu

Torun maaşı için 30 bin kişi başvurdu

14 Şubat 2017

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, çocuk bakımıyla ilgili büyükanne maaşı için son 48 saatte 30 bin kişinin başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

İlk etapta 10 ilde 6 bin aile için pilot uygulama olarak hayata geçirilecek 'büyükanne maaşı' başvuruları rekor kırıyor.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? 2017 AÖF kayıt yenileme ne zaman?
Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır. Üçüncü işlem ise bilgilerin kontrol edilmesi şeklindedir. Fotoğraf ve Askerlik Durum Belgesi. "Açık uçlu sınav sistemi öğrencilerimizi korkutmasın".

Müezzinoğlu, doğum yapan kadınların istihdamda kalmalarını sağlamak için torunlarına bakan anneanne ve babaanneleri desteklemeyi planladıklarını söyledi. Proje İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kayseri, Sakarya, Antalya, Konya, Tekirdağ ve Gaziantep'te toplam 6 bin aileyi kapsayacak. Torununa bakan ve çocuklarını çalışma hayatına kazandıran büyükanneler yapılan protokol gereği maaş verilecek.

Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov tutuklandı
Sorgunun yapıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nin olduğu 6. katta koridora güvenlik bariyeri çekildi. Saldırgan, sevk edildiği mahkemece tutuklandı .

Torun maaşı için 30 bin kişi başvurdu