Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor

14 Şubat 2017

İPhone 8 ile ilgili yaptığı açıklamalar ile akıllı telefon dünyasına bomba gibi sızıntılar gerçekleştiren Ming-Chi Kuo, bu kez de iPhone 8 ile gelmesi beklenen kablosuz şarj özelliği hakkında iddiada bulundu.

Bugün ortaya çıkan ve güvenilir kaynaklardan gelen rapora göre, Apple bu yıl yeni bir 5 inçlik iPhone modelini 4.7 inç iPhone 7s ve 5.5 inç iPhone 7s Plus'a ek olarak tanıtacak.

Abdullah Gül'den İhraç Yorumu: Çok Rahatsız Edici ve Çok Vicdan Yaralayıcı
Bütün ailelerinin acılarını hep beraber paylaşırız. Ümit ederim ki dua ederiz ki yeni bu tip üzücü olaylar olmaz. El Bab'da 3 askerin Rusya savaş uçakları tarafından vurulması hakkında da Gül, "Şehitlerimiz var.

Söz konusu iddiaya göre, Apple yeni iPhone modeli ile 4.7 ve 5.5 inç standardını korumak ile beraber bir de 5 inçlik seçenek sunacak.

Ancak son gelen bilgiler kablosuz şarjın beklendiği gibi çalışmayacağını gösteriyor. iPhone 8'in dahili bir kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayacağı ve tıpkı Samsung'da olduğu gibi bir şarj istasyonunun üstüne konularak cihazın şarj edilebileceği söyleniyor. Plus modelinde çift kamera ise bu defa alt alta konumlandırılacak.

TSK açıkladı; El Bab'da şehit olan 3 askeri, Rus uçağı 'kazaen' vurmuş!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pompeo görüşmesi öncesi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Rusya yetkilileri olayın bir kaza olduğunu söylerken üzüntülerini Türk yetkililerine ilettiği öğrenildi.

Güney Koreli Samsung, iPhone 8'in OLED ekran panellerini üretecek. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor. Apple'ın iPhone 7 garantisi normalde kozmetik hasarları kapsamıyor ve bu nedenle boya ile ilgili sorunları keşfeden kullanıcılar büyük olasılıkla cihazlarını değiştiremeyecekler.

Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı
Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

Bildiğiniz üzere Apple, geçtiğimiz nisan ayında, 100 milyon adet OLED panelin tedarik edilmesi için Samsung firması ile 3 yıllık bir sözleşme imzalamıştı. O zaman kadar, bu çelişkili söylentilerle yetinmek durumundayız.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor