Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor

14 Şubat 2017

İPhone 8 ile ilgili yaptığı açıklamalar ile akıllı telefon dünyasına bomba gibi sızıntılar gerçekleştiren Ming-Chi Kuo, bu kez de iPhone 8 ile gelmesi beklenen kablosuz şarj özelliği hakkında iddiada bulundu.

Bugün ortaya çıkan ve güvenilir kaynaklardan gelen rapora göre, Apple bu yıl yeni bir 5 inçlik iPhone modelini 4.7 inç iPhone 7s ve 5.5 inç iPhone 7s Plus'a ek olarak tanıtacak.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

Söz konusu iddiaya göre, Apple yeni iPhone modeli ile 4.7 ve 5.5 inç standardını korumak ile beraber bir de 5 inçlik seçenek sunacak.

Ancak son gelen bilgiler kablosuz şarjın beklendiği gibi çalışmayacağını gösteriyor. iPhone 8'in dahili bir kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayacağı ve tıpkı Samsung'da olduğu gibi bir şarj istasyonunun üstüne konularak cihazın şarj edilebileceği söyleniyor. Plus modelinde çift kamera ise bu defa alt alta konumlandırılacak.

New York Moda Haftasına, 2 Çocuk Annesi Çağla Şıkel'in Fiziği Damga Vurdu
Defile sonrasında Çağla Şikel'in Hakan Akkaya'yı tebrik ettiği fotoğraf ise sosyal medyada büyük yankılara neden oldu. New York'ta düzenlenen defileye katılan Çağla Şikel, Hakan Akkaya tarafından tebrik edilirken fotoğraf çekilmişti.

Güney Koreli Samsung, iPhone 8'in OLED ekran panellerini üretecek. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor. Apple'ın iPhone 7 garantisi normalde kozmetik hasarları kapsamıyor ve bu nedenle boya ile ilgili sorunları keşfeden kullanıcılar büyük olasılıkla cihazlarını değiştiremeyecekler.

Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor.

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki
Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı.

Bildiğiniz üzere Apple, geçtiğimiz nisan ayında, 100 milyon adet OLED panelin tedarik edilmesi için Samsung firması ile 3 yıllık bir sözleşme imzalamıştı. O zaman kadar, bu çelişkili söylentilerle yetinmek durumundayız.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor