Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi

15 Şubat 2017

Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm. Kazadan sonra tutuklanmam nedeniyle ben ve ailem mağdur olduk bu mağduriyetimiz de devam etmekte. "İbrahim Halil Bartu (servis şoförü)" Olay günü taşıdığım kişileri almaya giderken sanığın kullandığı araç önümde seyrediyordu, aşırı yağışa silecekler bile yetişemiyordu. Yağmur da yağıyordu. Bir su birikintisi vardı.

Yine çatı vakası! Ağrı'da sebze pazarının çatısı kardan çöktü
Ekim Caddesi'nde bulunan ve 6 bin metre kapalı alana sahip sebze pazarının çatısı, kar birikintisi nedeni ile çöktü. Durumu gören çevre sakinleri ise , AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı) ile Belediye Ekiplerine haber verdi.

Oyuncu Erdal Tosun'un hayatını kaybettiği kazaya ilişkin hakkında dava açılan Nihat Şaki, hakkında açılan davanın bugün 2. duruşması görüldü. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D
Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne? Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı .

Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!
Yeni yeni duyup öğreniyoruz ki hemşehrimiz diye okula müdür tayin ettirdikleri adam daha önce cinsel tacizden ceza almış. Başlatılan soruşturmanın doğrudan Bakanlık tarafından görevlendirilen müfettişler vasıtasıyla yürütüldüğü öğrenildi.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi