Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi

15 Şubat 2017

Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm. Kazadan sonra tutuklanmam nedeniyle ben ve ailem mağdur olduk bu mağduriyetimiz de devam etmekte. "İbrahim Halil Bartu (servis şoförü)" Olay günü taşıdığım kişileri almaya giderken sanığın kullandığı araç önümde seyrediyordu, aşırı yağışa silecekler bile yetişemiyordu. Yağmur da yağıyordu. Bir su birikintisi vardı.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Oyuncu Erdal Tosun'un hayatını kaybettiği kazaya ilişkin hakkında dava açılan Nihat Şaki, hakkında açılan davanın bugün 2. duruşması görüldü. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? 2017 AÖF kayıt yenileme ne zaman?
Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır. Üçüncü işlem ise bilgilerin kontrol edilmesi şeklindedir. Fotoğraf ve Askerlik Durum Belgesi. "Açık uçlu sınav sistemi öğrencilerimizi korkutmasın".

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki
Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi