Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor

15 Şubat 2017

Fakat diğer Samsung telefon sahipleri de üzülmesin.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu
Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için kullanıma sunulan Android 7.0 Nougat güncellemesi, öncelike arayüz konusunda çok ciddi değişimler sunuyor. Yapılan batarya karşılaştırma testlerine göre Android 6.0 ile çalışan Galaxy S7 serisi ile Android 7.0 ile çalışan Galaxy S7 serisi arasında yüzde 10'a varan kullanım süresi farklılıkları mevcut. Yaklaşık 1.3 GB büyüklüğündeki güncelleme dosyası, telefon ayarlarından yazılım güncellemesi sekmesi altında indirilebiliyor.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı
Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi. Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti.

Geçtiğimiz hafta Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'in de Twitter hesabından bahsettiği gibi, Android 7.0 güncellemesi Samsung marka akıllı telefonlara gelmeye başladı. Galaxy S6 edge kullanıcıları ise 4. haftanın sonunu beklemek durumunda kalacak. Galaxy Note7'nin piyasadan çekilmesi üzerine Note serisinin tepesini ikinci senede de temsil etmeye devam eden Galaxy Note5 bunun faydasını güncelleme noktasında görüyor. Samsung " un Galaxy A serisi modelleri Mayıs ayında Nougat güncellemesine kavuşurken, daha bütçe dostu olarak gelen Galaxy J modelleri ise Temmuz ayında güncelleme alacak. 8 Şubat tarihinde güncellenenen takvim için gelecekte bazı değişiklikler yapılabileceği ifade ediliyor.

Marmara Üniversitesi Önünde İki Grup Birbirine Girdi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde bir grup öğrenci, görevden alınan akademisyenlere destek açıklaması yapmak için toplandı. Marmara üniversitesi'nde gerginlikMarmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor