Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor

15 Şubat 2017

Fakat diğer Samsung telefon sahipleri de üzülmesin.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı
Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için kullanıma sunulan Android 7.0 Nougat güncellemesi, öncelike arayüz konusunda çok ciddi değişimler sunuyor. Yapılan batarya karşılaştırma testlerine göre Android 6.0 ile çalışan Galaxy S7 serisi ile Android 7.0 ile çalışan Galaxy S7 serisi arasında yüzde 10'a varan kullanım süresi farklılıkları mevcut. Yaklaşık 1.3 GB büyüklüğündeki güncelleme dosyası, telefon ayarlarından yazılım güncellemesi sekmesi altında indirilebiliyor.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz hafta Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'in de Twitter hesabından bahsettiği gibi, Android 7.0 güncellemesi Samsung marka akıllı telefonlara gelmeye başladı. Galaxy S6 edge kullanıcıları ise 4. haftanın sonunu beklemek durumunda kalacak. Galaxy Note7'nin piyasadan çekilmesi üzerine Note serisinin tepesini ikinci senede de temsil etmeye devam eden Galaxy Note5 bunun faydasını güncelleme noktasında görüyor. Samsung " un Galaxy A serisi modelleri Mayıs ayında Nougat güncellemesine kavuşurken, daha bütçe dostu olarak gelen Galaxy J modelleri ise Temmuz ayında güncelleme alacak. 8 Şubat tarihinde güncellenenen takvim için gelecekte bazı değişiklikler yapılabileceği ifade ediliyor.

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu
Giresunlu Şehit Piyade Teğmen Furkan Yayla'nın şehadet haberi Ankara'da yaşayan ailesine ulaştı. Şehitlerimiz oluyor, biz inanıyoruz ki şehitlerimiz ölmez.

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor