Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak

15 Şubat 2017

Bugüne kadar 100 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan Nokia 3310 markanın en çok satan modelleri arasında. Bunun için firma davetiyeler göndererek medyayı bilgilendirdi. Ayrıca gelen bilgilere göre Nokia 3310 " un yeni bir bir versiyonunu da HMD Global, bu etkinlikte resmi olarak duyurabilir. Venture Beat'in haberine göre Nokia, MWC 2017'de Nokia 5 ve Nokia 3 bir de sürpriz model olmak üzere 3 telefon tanıtacak.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Nokia 3 özellikleri ile Nokia 5'in özelliklerini karşılaştırdığımızda neredeyse aradaki tek farkın kullanılan yonga setinden kaynaklandığını söylemek mümkün. Nokia 5'in sızdırılan fiyatı 199 €.

Simon Kjaer: Kolumu kesemem
Kolay değil ama hayat bu şekilde ilerliyor" ifadelerini kullandı. "Biz bunu teptik." yanıtını verdi. Bunun kesin sebebini söyleyemem. "Ben de şuan çok üzgün ve sinirliyim".

MWC " de tanıtılacak olan diğer modeller arasında Nokia 3, Nokia 5 modelleri de yer alırken, Nokia'nın amiral gemisi olarak belirlediği modelin ise, eskilerden de hatırlayacağımız Nokia N serisi adından devam edeceği söylenenler arasında. Telefonun geçen ay Benchmark testinde görülen Nokia Heart olduğu tahmin ediliyor. Yılların eskitemediği Nokia 3310 ise tekrardan küllerinden doğarak aramıza katılmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir üretilmeyen, taş gibi olarak nitelendirilen ve batarya ömrüyle günümüz telefonlarını kıskandıran bu efsanenin tekrar üretimine başlanabilir.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı
Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi. Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti.

17 yıl önce hayatımıza firen Nokia 3310 sağlamlığı, başarılı batarya performansıyla her zaman hatırlanıyor. Bu iddia edilen modern Nokia 3310 cep telefonunun özellikleriyle ilgili hiçbir haber yok, ancak telefonun 60 dolara mal olabileceğini söylüyorlar. HMD, MWC'de Nokia 6'dan bahsetmekle yetinebileceği gibi cihazın satış alanını genişlettiğini de duyurabilir.

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak