Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak

15 Şubat 2017

Bugüne kadar 100 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan Nokia 3310 markanın en çok satan modelleri arasında. Bunun için firma davetiyeler göndererek medyayı bilgilendirdi. Ayrıca gelen bilgilere göre Nokia 3310 " un yeni bir bir versiyonunu da HMD Global, bu etkinlikte resmi olarak duyurabilir. Venture Beat'in haberine göre Nokia, MWC 2017'de Nokia 5 ve Nokia 3 bir de sürpriz model olmak üzere 3 telefon tanıtacak.

Reina saldırganı Abdulkadir Masharipov tutuklandı
Sorgunun yapıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nin olduğu 6. katta koridora güvenlik bariyeri çekildi. Saldırgan, sevk edildiği mahkemece tutuklandı .

Nokia 3 özellikleri ile Nokia 5'in özelliklerini karşılaştırdığımızda neredeyse aradaki tek farkın kullanılan yonga setinden kaynaklandığını söylemek mümkün. Nokia 5'in sızdırılan fiyatı 199 €.

Tunceli'de çatışma: 3 asker yaralandı
Terör örgütü PKK'nın kış üstlenmesine yönelik yapılan operasyonlarda teröristlere ait malzemeler ele geçirildi. Çıkan çatışmada 2 teröristten biri yaralı ele geçirilirken diğeri güvenlik güçlerince etkisiz hale getirildi.

MWC " de tanıtılacak olan diğer modeller arasında Nokia 3, Nokia 5 modelleri de yer alırken, Nokia'nın amiral gemisi olarak belirlediği modelin ise, eskilerden de hatırlayacağımız Nokia N serisi adından devam edeceği söylenenler arasında. Telefonun geçen ay Benchmark testinde görülen Nokia Heart olduğu tahmin ediliyor. Yılların eskitemediği Nokia 3310 ise tekrardan küllerinden doğarak aramıza katılmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir üretilmeyen, taş gibi olarak nitelendirilen ve batarya ömrüyle günümüz telefonlarını kıskandıran bu efsanenin tekrar üretimine başlanabilir.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu
Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

17 yıl önce hayatımıza firen Nokia 3310 sağlamlığı, başarılı batarya performansıyla her zaman hatırlanıyor. Bu iddia edilen modern Nokia 3310 cep telefonunun özellikleriyle ilgili hiçbir haber yok, ancak telefonun 60 dolara mal olabileceğini söylüyorlar. HMD, MWC'de Nokia 6'dan bahsetmekle yetinebileceği gibi cihazın satış alanını genişlettiğini de duyurabilir.

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak