Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D

15 Şubat 2017

Kanal D'nin sabah haberlerini sunan başarılı haber spikeri İrfan Değirmenci, 16 Nisan'da yapılacak referandumla ilgili oyunu açıklaması üzerine işten kovulmuştu. Önce sizlere İrfan Değirmenci'nin ailesinden bahsedelim.

Doğan Grubu ise "tarafsızlık ilkesini" gerekçe göstererek İrfan Değirmenci'nin işine son verdi. "Çapa, kendine özgü yorumuyla, tarafsız duruşu, objektif bakışı, güvenilir kimliğiyle Türkiye ve Dünya'daki gelişmeleri yakında Türkiye'nin kanalı Kanal D ekranlarında izleyicilerle paylaşacak". Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı.

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı
Güvenlik güçleri yaptıkları araştırma sonucunda A.S'nin Reina saldırısının planlayıcısı olduğu ortaya çıkardı. O gece Reina gece kulübünde 39 kişi ölmüş, 71 kişi ise yaralanmıştı.

Kanal D'de yer alan dizinin oyuncusu Şevket Çoruh'un İrfan Değirmenci'ye verdiği destekten sonra dizisi erken final yapan bir oyuncu da "Beni de kov" iletisi paylaştı. 1967 yılında dünyaya gelen Emin Çapa 50 yaşındadır.

Fox Tv sunucularından gelen bu yorumlardan sonra sosyal medyada hızla yayılan İrfan Değirmenci Fox Tv'ye geçiyor tartışmalarına cevap Değirmenci'den geldi. 'Yerine gelene bak!' ara başlığıyla olayı duyuran gazete, Çapa için '15 Temmuz'da sokağa çıkanları aşağılayan' ifadesini kullanırken, haberde şu görüşleri dile getirdi: "Yıllardır hep ekonominin çöktüğünü ileri süren Çapa, 'Tankların önüne yatarız, dolarımızı satmayız' diyerek 15 Temmuz kahramanlarına hakaretler etmişti". "Kahramanlar nerede?" şeklinde bir tweet atmış ve büyük tepki almıştı.

Sinan Oğan'dan Meral Akşener'in toplantısının engellenmeye çalışılmasına tepki
Eline ay-yıldızlı kına yaktığı görülen ve yalanı olmayan bir insan bulunduğunu söyleyen Akşener, "Size sayı vererek söylüyorum". Referandum için "hayır" turlarına Çanakkale'den başlayan MHP muhaliflerinden Meral Akşener'in ilk toplantısında gerginlik çıktı.

Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne?

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D