Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D

15 Şubat 2017

Kanal D'nin sabah haberlerini sunan başarılı haber spikeri İrfan Değirmenci, 16 Nisan'da yapılacak referandumla ilgili oyunu açıklaması üzerine işten kovulmuştu. Önce sizlere İrfan Değirmenci'nin ailesinden bahsedelim.

Doğan Grubu ise "tarafsızlık ilkesini" gerekçe göstererek İrfan Değirmenci'nin işine son verdi. "Çapa, kendine özgü yorumuyla, tarafsız duruşu, objektif bakışı, güvenilir kimliğiyle Türkiye ve Dünya'daki gelişmeleri yakında Türkiye'nin kanalı Kanal D ekranlarında izleyicilerle paylaşacak". Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi
Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm.

Kanal D'de yer alan dizinin oyuncusu Şevket Çoruh'un İrfan Değirmenci'ye verdiği destekten sonra dizisi erken final yapan bir oyuncu da "Beni de kov" iletisi paylaştı. 1967 yılında dünyaya gelen Emin Çapa 50 yaşındadır.

Fox Tv sunucularından gelen bu yorumlardan sonra sosyal medyada hızla yayılan İrfan Değirmenci Fox Tv'ye geçiyor tartışmalarına cevap Değirmenci'den geldi. 'Yerine gelene bak!' ara başlığıyla olayı duyuran gazete, Çapa için '15 Temmuz'da sokağa çıkanları aşağılayan' ifadesini kullanırken, haberde şu görüşleri dile getirdi: "Yıllardır hep ekonominin çöktüğünü ileri süren Çapa, 'Tankların önüne yatarız, dolarımızı satmayız' diyerek 15 Temmuz kahramanlarına hakaretler etmişti". "Kahramanlar nerede?" şeklinde bir tweet atmış ve büyük tepki almıştı.

Tunceli'de çatışma: 3 asker yaralandı
Terör örgütü PKK'nın kış üstlenmesine yönelik yapılan operasyonlarda teröristlere ait malzemeler ele geçirildi. Çıkan çatışmada 2 teröristten biri yaralı ele geçirilirken diğeri güvenlik güçlerince etkisiz hale getirildi.

Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne?

AB Komisyonu: "Türkiye'nin Büyüme Hızı 2,8'e Düşecek"
Bu yıl için işsizlik beklentisi yüzde 11.2 olurken, gelecek yılki işsizlik beklenti oranını yüzde 11.5 olarak ifade edildi. Avrupa Komisyonu raporu açıklanırken, Türkiye ile ilgili kısmında ekonomide kırılganlık yaşandığı yorumu yapıldı.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D