Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı

15 Şubat 2017

Reina saldırısı hakkında yeni gelişmeler yaşandı. "Savcılık, A.S isimli planlayıcıyı İstanbul" da yakaladığını duyururken, planlayıcı tutuklandı. "Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı, Reina" daki saldırıyı Abdulkadir Masharapov için planlayan teröristin yakalandığını bildirdi.

WhatsApp İki Aşamalı Doğrulama Sistemi İle Daha Güvenli Hale Geldi
Yedek bir e-posta adresi oluşturmadığınız ve parolanızı unuttuğunuz durumlarda ise 7 gün boyunca WhatsApp kullanamayacaksınız. Bu arada vermiş olduğunuz kodu unutursanız ve kilidi kaldırmanız gerekirse e-posta üzerinden bu işlem sağlanabiliyor.

Burdur'da hakkında tutuklama kararı verilen ve uzun bir süredir aranan şahışla ilgili Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan açıklama yapıldı. O gece Reina gece kulübünde 39 kişi ölmüş, 71 kişi ise yaralanmıştı. Güvenlik güçlerinin Reina saldırganı Abdülkadir Masharipov'un yakalanmasının ardından, saldırganın kaldığı evin kira kontratı üzerine olan A.S. arnmaya başladı. Güvenlik güçleri yaptıkları araştırma sonucunda A.S'nin Reina saldırısının planlayıcısı olduğu ortaya çıkardı.

Yeni iPhone ile Ekran Küçülüyor
Her yönü ile, birbirini destekleyen ve birbirine karşı olan pek çok söylenti ortada dolaşıyor. Ancak kablosuz şarj aletinin iPhone'dan ayrı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Başsavcılık zanlı A.S."nin 2009 yılından bu yana Fransa'da ikamet ettiğini ve Reina saldırısının ardından 10 Ocak'ta hakkında Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığını vurguladı".

Trump'ın danışmanı istifa etti
Trump'ın en yakın adamlarından Flynn'in istifası, tartışmalı Beyz Saray kadrosundan ilk fire olarak değerlendirildi. Flynn'in Başkan Yardımcısı Mike Pence'i de bu yönde bilgilendirdiği belirtilmişti.

Açıklamada Antalya nüfusuna kayıtlı, aynı zamanda Fransa vatandaşı olduğu ifade edilen A.S. hakkında Burdur Sulh Ceza Hakimliği'nce daha önce tutuklama kararı verildiği kaydedildi.

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı