Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı

15 Şubat 2017

Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Güney Koreli şirket, son yıllarda Galaxy S ailesinin yeni üyelerini Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtmış olsa da bu yıl geleneklerine dönüş yaparak yeni amiral gemisini özel bir etkinlikle tanıtacak. Raporda Samsung Galaxy Tab S3 ve S Pen tasarımlarını görebiliyoruz. Şimdilerde ise Galaxy Tab S3'ün etkinlik öncesi ilk S Pen'li görüntüsü sızdırıldı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi
Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Serinin önceki modellerine benzer bir tasarıma sahip olan tablette 9.7 inç büyüklüğünde 2048 x 1536 piksel çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer alacak.

Marmara Üniversitesi Önünde İki Grup Birbirine Girdi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde bir grup öğrenci, görevden alınan akademisyenlere destek açıklaması yapmak için toplandı. Marmara üniversitesi'nde gerginlikMarmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.

Qualcomm " un dört çekirdekli işlemci ve Adreno 530 grafik işlemci içeren Snapdragon 820 yonga setinden güç alacak olan akıllı telefonun sistem belleği 4GB ve dahili veri kapasitesi de 128GB olarak yer alacak. 32 GB veya 128 GB hafıza seçeneğiyle satın alınabileceği ifade edilen tabletin arka tarafında 12 megapiksel kameranın ön tarafında ise 5 megapiksel kameranın yer alacağı dile getiriliyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.

Kurtulmuş: "Her 'Hayır' diyen terörist değil"
Kurtulmuş'un açıklamalarının satırbaşları şu şekilde: "Ziraat ve Hayvancılık Bakanımız sunum yapmış oldu". Bu mekanizsa hızla kuruluyor. Önemli bir kurum. 7 kişilik, KHK yanlışlıklarını düzeltebilecek bir kurum.

Kutudan ilk çıktığında Android 7.0 Nougat ile çalışacak olan tabletin, 26 Şubat'ta gerçekleşecek olan MWC'nin hemen akabinde satışa sunulması bekleniyor.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı