Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

15 Şubat 2017

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi.

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, 2008 Arnavutluk güzeli Almeda Abazi ile dünyaevine girdi.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa "Bir insanı gerçekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gün doğumuna benzetmektir". Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Düğün öncesi bekarlığa veda pozu paylaşımı yapan Tolgahan Sayışman ile Arnavut güzeli sevgilisi Almeda Abazi'nin düğün görüntülerinden ilk kareler de gelmeye başladı.

Almeda Abazi ise müstakbel eşinin paylaşımına kayıtsız kalmadı.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu
Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Allahım'a şükürler olsun. "En mutlu" günüm.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Marmara Üniversitesi Önünde İki Grup Birbirine Girdi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde bir grup öğrenci, görevden alınan akademisyenlere destek açıklaması yapmak için toplandı. Marmara üniversitesi'nde gerginlikMarmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi