Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi

15 Şubat 2017

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi.

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, 2008 Arnavutluk güzeli Almeda Abazi ile dünyaevine girdi.

11 Şubat ehliyet sınavı tam saat kaçta olacak?
Ehliyet sınavı kaç sorudan oluşuyor? Sürücü adaylarının büyük heyecan içinde beklediği ehliyet sınavı bugün yapıldı. Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ve http://www.odsgm.gov.tr internet adreslerinden duyurulacaktır.

Ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa "Bir insanı gerçekten sevmek, o kişinin gülümsemesini gün doğumuna benzetmektir". Yaradanın tüm güzelliklerini size hatırlatan insanı yakalamak ayrı bir lütuf. Düğün öncesi bekarlığa veda pozu paylaşımı yapan Tolgahan Sayışman ile Arnavut güzeli sevgilisi Almeda Abazi'nin düğün görüntülerinden ilk kareler de gelmeye başladı.

Almeda Abazi ise müstakbel eşinin paylaşımına kayıtsız kalmadı.

WhatsApp İki Aşamalı Doğrulama Sistemi İle Daha Güvenli Hale Geldi
Yedek bir e-posta adresi oluşturmadığınız ve parolanızı unuttuğunuz durumlarda ise 7 gün boyunca WhatsApp kullanamayacaksınız. Bu arada vermiş olduğunuz kodu unutursanız ve kilidi kaldırmanız gerekirse e-posta üzerinden bu işlem sağlanabiliyor.

Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Allahım'a şükürler olsun. "En mutlu" günüm.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı
Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.