Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu

16 Şubat 2017

Model Çağla Şikel, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan Hakan Akkaya ile öpüşme fotoğrafına Renkli Sayfalar programında açıklık getirdi.

Ersoy ile Pekkan'ı ölüm bile barıştıramadı
Ajda Pekkan'ın evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi, Pekkan'ı derinden etkiledi. Bülent Ersoy 3.5 yıldır konuşmadığı Ajda Pekkan ile cenazede yan yana gelmemek için akla karayı seçti.

Türk modacı Hakan Akkaya, New York Moda Haftası kapsamında sonbahar/kış koleksiyonunu sergiledi. "Yanlış denk geldik. O sırada yanaktan öpüşecektik öyle denk geldi" diyerek açıklama yapan Çağla Şıkel, "Bunun konuşulması çok enteresan". Şıkel kendisi için değil ama çocukları için alışveriş yaptığını dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

New York Moda Hafta haftasında çekilen fotoğraf hakkında sorulan sorulara cevap veren Şıkel, "Yanlışlıkla öyle denk geldi" dedi. Bu kadar başarı elde ettikten sonra sadece o fotoğrafın konuşulması enteresan. Herkesin kendi bakış açısıdır.

Torun maaşı için 30 bin kişi başvurdu
Proje İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kayseri, Sakarya, Antalya, Konya, Tekirdağ ve Gaziantep'te toplam 6 bin aileyi kapsayacak. Torununa bakan ve çocuklarını çalışma hayatına kazandıran büyükanneler yapılan protokol gereği maaş verilecek.

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu