Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu

16 Şubat 2017

Model Çağla Şikel, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan Hakan Akkaya ile öpüşme fotoğrafına Renkli Sayfalar programında açıklık getirdi.

AB Komisyonu: "Türkiye'nin Büyüme Hızı 2,8'e Düşecek"
Bu yıl için işsizlik beklentisi yüzde 11.2 olurken, gelecek yılki işsizlik beklenti oranını yüzde 11.5 olarak ifade edildi. Avrupa Komisyonu raporu açıklanırken, Türkiye ile ilgili kısmında ekonomide kırılganlık yaşandığı yorumu yapıldı.

Türk modacı Hakan Akkaya, New York Moda Haftası kapsamında sonbahar/kış koleksiyonunu sergiledi. "Yanlış denk geldik. O sırada yanaktan öpüşecektik öyle denk geldi" diyerek açıklama yapan Çağla Şıkel, "Bunun konuşulması çok enteresan". Şıkel kendisi için değil ama çocukları için alışveriş yaptığını dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

New York Moda Hafta haftasında çekilen fotoğraf hakkında sorulan sorulara cevap veren Şıkel, "Yanlışlıkla öyle denk geldi" dedi. Bu kadar başarı elde ettikten sonra sadece o fotoğrafın konuşulması enteresan. Herkesin kendi bakış açısıdır.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D
Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne? Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı .

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu