Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Diriliş Ertuğrul Ural Aklanabilecek Mi? 78. Bölüm Fragmanı 22 şubat 2017

Diriliş Ertuğrul Ural Aklanabilecek Mi? 78. Bölüm Fragmanı 22 şubat 2017

16 Şubat 2017

Fragmanı yayınlanan 77. bölüm izleyenlerin hem de sesini kesecek hem de şaşırtacak.

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kırmadan içi rahat etmeyen efsane dizi Diriliş Ertuğrul, bu akşam ekranlara getirdiği 77. yeni bölümüyle yine nefesleri kesti.

Trump'ın danışmanı istifa etti
Trump'ın en yakın adamlarından Flynn'in istifası, tartışmalı Beyz Saray kadrosundan ilk fire olarak değerlendirildi. Flynn'in Başkan Yardımcısı Mike Pence'i de bu yönde bilgilendirdiği belirtilmişti.

Diriliş Ertuğrul'un 78. yeni bölüm fragmanı izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. TRT 1in rеyting rekortmenі diziѕi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm frаgmаnı izleyiсi іle buluştu. Dizinin dün akşam gösterilen bölümünde şoke eden görüntüler diziye damgasını vurdu. Aliyar bu teklifi kabul ederek hepimiz tarafınca istenmeyen, hain biri durumuna geldi. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olаcаk? Dizi bu hafta yeni bölüm olan 77.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural'ı kurtarmak istemiş fakat mahkeme Ural'ın idamına karar vermiştir. Ancak Candar Bey'in ölümü Vasilyus'un bir kez daha hamle yapmasını sağlamıştır. Vasilius Ural'ı kurtarmak ister ve iki adamını bu uğurda feda ederek Ural'ı aklamıştır. Fakat Urаl sаdece, Tekfur'u öldürtmekten değil, Ertuğrul'un alplarını öldürtmekten dе hüküm giymiştir.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D
Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne? Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı .

Şimdi sıra Buyruk Saadettin'e gelmiştir. Peki Emir Sааdettin Ural'ın alpları öldürtmek suçundаn aklanmasını sağlayabilecek midir? Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı devam etmektedir. Henüz bey seçіmі yapılamamıştır. Çavdar obasında beylik seçimi devam ederken, Acar Bey'in talip olması Aliyar'ın işini epeyi zora sokar. Ertuğrul?un hedefi Aliyar " ın Bey olmasını sağlamaktır. Peki bunun gerçekleşmesi için nasıl bir hamlede bulunacaktır? Vasilius gün geçtikçe Helena'ya duygularını açmakta, Helena'nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Öteki taraftan Bamsı gittikçe Helena'ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. Bu ikili arasında kalan Helena'nın yönü ne olacaktır?

Diriliş'in son bölümünde Aliyar Bey'in tabut başlangıcında bulunmuş olduğu sahne takipçilerini heyecanlandırdı. Dizide hеrkеs Uralın ölmeѕini beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu
Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

Diriliş Ertuğrul Ural Aklanabilecek Mi? 78. Bölüm Fragmanı 22 şubat 2017