Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı

Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı

16 Şubat 2017

Uzun yıllardır müzik dünyasının en çok sevilen ve dinlenenleri arasında yer alan Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle İzmir'de konser verdi.

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor
Yaklaşık 1.3 GB büyüklüğündeki güncelleme dosyası, telefon ayarlarından yazılım güncellemesi sekmesi altında indirilebiliyor. Galaxy S6 edge kullanıcıları ise 4. haftanın sonunu beklemek durumunda kalacak.

Sevilen parçalarını seslendirdiği anda asma ışıklandırmaların çökmesiyle paniğe kapılan Gündeş, korku dolu dakikalar yaşadı.

Trump'ın danışmanı istifa etti
Trump'ın en yakın adamlarından Flynn'in istifası, tartışmalı Beyz Saray kadrosundan ilk fire olarak değerlendirildi. Flynn'in Başkan Yardımcısı Mike Pence'i de bu yönde bilgilendirdiği belirtilmişti.

Pop, arabesk ve fantezi müziğinin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İzmirli hayranları ile buluştu. Tiamo Tur'un Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenleyeceği konser programları Hakan Altun ile devam edecek. Konsere yaklaşık olarak bin 500 kişi katıldı. Gündeş, tam şarkı söylerken sahne üzerinde bulunan dev asma ışıklandırmalar aniden aşağı çöktü. "O yüzden İzmir'e her defasında koşa koşa geliyorum" dedi. Ebru Gündeş'in, ışık sistemi şoku kısa sürdü ve soğukkanlılığını korudu. Yaşanan olayın karşısında soğuk kanlılığını korumakta olan usta sanatçı ise; "Buna bir nazar diyelim, zaten konu ben olduktan sonra nazar değmesi de çok normal" deyip salon içerisinde gerginliğe de son verdi. Duygusal şarkıların ardından hareketli parçalara geçiş yapan Gündeş, sahnede gösterdiği performansıyla konuklarından tam not aldı.

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet
Ancak Nevra bu duruma izin vermek istemez. Üstüne üstelik Savaş'ın abisinin katilini öğrenmesi Bahri'yi tehlikeye sokar. Poyraz Karayel yayınlanan 80. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı