Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı

Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı

16 Şubat 2017

Uzun yıllardır müzik dünyasının en çok sevilen ve dinlenenleri arasında yer alan Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle İzmir'de konser verdi.

AÖF kayıt yenileme ne zaman? 2017 AÖF kayıt yenileme ne zaman?
Kayıt yenileme ile ilgili resmi duyuru bu ilanla yapılmaktadır. Üçüncü işlem ise bilgilerin kontrol edilmesi şeklindedir. Fotoğraf ve Askerlik Durum Belgesi. "Açık uçlu sınav sistemi öğrencilerimizi korkutmasın".

Sevilen parçalarını seslendirdiği anda asma ışıklandırmaların çökmesiyle paniğe kapılan Gündeş, korku dolu dakikalar yaşadı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi
Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Pop, arabesk ve fantezi müziğinin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İzmirli hayranları ile buluştu. Tiamo Tur'un Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenleyeceği konser programları Hakan Altun ile devam edecek. Konsere yaklaşık olarak bin 500 kişi katıldı. Gündeş, tam şarkı söylerken sahne üzerinde bulunan dev asma ışıklandırmalar aniden aşağı çöktü. "O yüzden İzmir'e her defasında koşa koşa geliyorum" dedi. Ebru Gündeş'in, ışık sistemi şoku kısa sürdü ve soğukkanlılığını korudu. Yaşanan olayın karşısında soğuk kanlılığını korumakta olan usta sanatçı ise; "Buna bir nazar diyelim, zaten konu ben olduktan sonra nazar değmesi de çok normal" deyip salon içerisinde gerginliğe de son verdi. Duygusal şarkıların ardından hareketli parçalara geçiş yapan Gündeş, sahnede gösterdiği performansıyla konuklarından tam not aldı.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D
Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne? Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı .

Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı