Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı

16 Şubat 2017

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölümden sonra dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını aramaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölümün hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını aramaya başladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 21 Şubat akşamı Atv ekranlarında saat 20:00'dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Meryem evin beylerini korumak adına bir hamle yapar fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatması bir anlamda gardlarını düşürür.

Suzi'nin ölmesini isteyen CIA bölümü Suzi'yi İlyas'ın evindeyken basmak isterler.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi
Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bölümde CIA tarafından rehin alınan ve kendisinin bırakılması için masya Ercüment'in oturmasını kabul eden arkadaşlarının mekanlarını kurşunlayan Hızır Reis'in bu hareketi Tipi tarafından hazmedilememiş ve masada bile ölümünü oylamıştı. Kan davasına dönen hikayenin sonu ise herkesi şaşırttı.

Fahri'ye sıkılan her kurşundan masadakileri sorumlu tutan Hızır, ne olursa olsun kendi başına plan yapmaz. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar... Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. İlk başta Servet'in açığından faydalanıp Mert'i tuzağın içine çekmek olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde bulunduğunun farkındadır. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Nazlı karakterine hayat veren Müjde Uzman hakkında tüm bilgiler. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever...

Çanakkale'de 5.3'lük Bir Deprem Daha
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ( AFAD ) Deprem Bilgilendirme Servisi verilerine göre, bugün saat 15.48'de Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba " dır...

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir.

Marmara Üniversitesi Önünde İki Grup Birbirine Girdi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde bir grup öğrenci, görevden alınan akademisyenlere destek açıklaması yapmak için toplandı. Marmara üniversitesi'nde gerginlikMarmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı