Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Lukas Podolski Vissel Kobe'yle anlaştı

Lukas Podolski Vissel Kobe'yle anlaştı

16 Şubat 2017

Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski, sezon sonu için Japonya Ligi ekiplerinden Vissel Kobe ile anlaştı ve bunu kulübe bildirdi.

Ara transfer döneminde Galatasaray'da Lukas Podolski'yi kadrosuna katmak isteyen fakat sarı kırmızılı yönetimin özellikle bonservis konusunda tatmin olmaması sebebiyle gerçekleşmeyen transferin sezon sonuna sarkıtıldığı ve anlaşmanın yapıldığı kaydedilirken, konuyla alakalı olarak Vissel Kobe'den açıklama geldi. Yönetim, Podolski'den sezon sonu ayrılmasını isteyince taraflar anlaşma sağladı. Hürriyet'in haberine göre; Vissel Kobe, Podolski için Galatasaray ile kontağını hiç kesmedi. Lukas Podolski bu gelişmeyi 2 hafta önce yönetime iletti.

Marmara Üniversitesi Önünde İki Grup Birbirine Girdi
Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsünde bir grup öğrenci, görevden alınan akademisyenlere destek açıklaması yapmak için toplandı. Marmara üniversitesi'nde gerginlikMarmara Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.

Japonya'da bu iddia Vissel Kobe Başkanı Kenichi Tanaka'ya da soruldu.

Vissel Kobe'den Podolski açıklamasıJaponya kulübü Vissel Kobe cephesinden ise Podolski transferiyle ilgili yeni bir açıklama geldi. "Ancak senden tek bir isteğimiz var; sezon sonuna kadar kal, ondan sonra git".

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı
Güvenlik güçleri yaptıkları araştırma sonucunda A.S'nin Reina saldırısının planlayıcısı olduğu ortaya çıkardı. O gece Reina gece kulübünde 39 kişi ölmüş, 71 kişi ise yaralanmıştı.

Yapılan görüşmelerde Galatasaray yetkilileri 2.5 milyon euroya alınan oyuncunun daha düşük miktara satılmayacağını Japon yetkililere bildirdi. Ama teknik direktörlüğünü Nelsinho'nun yaptığı Japon ekibinin yaz transfer döneminde bir kez daha Galatasaray'ın kapısını çalacağı bildirildi.

Yine çatı vakası! Ağrı'da sebze pazarının çatısı kardan çöktü
Ekim Caddesi'nde bulunan ve 6 bin metre kapalı alana sahip sebze pazarının çatısı, kar birikintisi nedeni ile çöktü. Durumu gören çevre sakinleri ise , AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı) ile Belediye Ekiplerine haber verdi.

Lukas Podolski Vissel Kobe'yle anlaştı