Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet

16 Şubat 2017

Poyraz Karayel yayınlanan 80. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak. İşte detaylar. Başrollerinde İlker Kalei, Musa Uzunlar, Burçin Terzioğlu, İlker Aksum, Ali İl gibi isimlerin oynadığı ve Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği Poyraz Karayel dizisi adım adım finale doğru gidiyor. 1 Mart Çarşamba akşamı final kısmı ile ekrana gelecek olan Poyraz Karayel ekranlara veda edecek.

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak
Ayrıca gelen bilgilere göre Nokia 3310 " un yeni bir bir versiyonunu da HMD Global , bu etkinlikte resmi olarak duyurabilir. Venture Beat'in haberine göre Nokia , MWC 2017'de Nokia 5 ve Nokia 3 bir de sürpriz model olmak üzere 3 telefon tanıtacak.

Girişim'e karşı harekete geçen Poyrazlar hız kesmeden devam eder. Ayrıca Poyrazlar hedeflerinin ardında ilerlerken Ayşegül, Songül, Ümran ve Meltem onların çevirilmiş olduğu gizli saklı kapaklı işlerden huylanmaya adım atar. Poyrazlar için ikili hayatlarını gizlice sürdürmeye çalışmak giderek zorlaşmaktadır. Poyraz ve ekibi hiç beklemediği bir anda giriştikleri bu savaşın gerçek yüzüyle karşılaşır.

Kurtulmuş: "Her 'Hayır' diyen terörist değil"
Kurtulmuş'un açıklamalarının satırbaşları şu şekilde: "Ziraat ve Hayvancılık Bakanımız sunum yapmış oldu". Bu mekanizsa hızla kuruluyor. Önemli bir kurum. 7 kişilik, KHK yanlışlıklarını düzeltebilecek bir kurum.

Savaş ve Bahri arasındaki dostluk gelişmektedir. Bahri'nin söyledikleri üzerine Savaş Nevra'dan uzaklaşmaya başlar. Ancak Nevra bu duruma izin vermek istemez. Üstüne üstelik Savaş'ın abisinin katilini öğrenmesi Bahri'yi tehlikeye sokar.

AB Komisyonu: "Türkiye'nin Büyüme Hızı 2,8'e Düşecek"
Bu yıl için işsizlik beklentisi yüzde 11.2 olurken, gelecek yılki işsizlik beklenti oranını yüzde 11.5 olarak ifade edildi. Avrupa Komisyonu raporu açıklanırken, Türkiye ile ilgili kısmında ekonomide kırılganlık yaşandığı yorumu yapıldı.

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet