Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet

16 Şubat 2017

Poyraz Karayel yayınlanan 80. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkacak. İşte detaylar. Başrollerinde İlker Kalei, Musa Uzunlar, Burçin Terzioğlu, İlker Aksum, Ali İl gibi isimlerin oynadığı ve Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği Poyraz Karayel dizisi adım adım finale doğru gidiyor. 1 Mart Çarşamba akşamı final kısmı ile ekrana gelecek olan Poyraz Karayel ekranlara veda edecek.

Tunceli'de çatışma: 3 asker yaralandı
Terör örgütü PKK'nın kış üstlenmesine yönelik yapılan operasyonlarda teröristlere ait malzemeler ele geçirildi. Çıkan çatışmada 2 teröristten biri yaralı ele geçirilirken diğeri güvenlik güçlerince etkisiz hale getirildi.

Girişim'e karşı harekete geçen Poyrazlar hız kesmeden devam eder. Ayrıca Poyrazlar hedeflerinin ardında ilerlerken Ayşegül, Songül, Ümran ve Meltem onların çevirilmiş olduğu gizli saklı kapaklı işlerden huylanmaya adım atar. Poyrazlar için ikili hayatlarını gizlice sürdürmeye çalışmak giderek zorlaşmaktadır. Poyraz ve ekibi hiç beklemediği bir anda giriştikleri bu savaşın gerçek yüzüyle karşılaşır.

Haymana'da Erkek Öğrenciler Cinsel İstismara Uğradı!
Yeni yeni duyup öğreniyoruz ki hemşehrimiz diye okula müdür tayin ettirdikleri adam daha önce cinsel tacizden ceza almış. Başlatılan soruşturmanın doğrudan Bakanlık tarafından görevlendirilen müfettişler vasıtasıyla yürütüldüğü öğrenildi.

Savaş ve Bahri arasındaki dostluk gelişmektedir. Bahri'nin söyledikleri üzerine Savaş Nevra'dan uzaklaşmaya başlar. Ancak Nevra bu duruma izin vermek istemez. Üstüne üstelik Savaş'ın abisinin katilini öğrenmesi Bahri'yi tehlikeye sokar.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi
Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm.

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet