Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Survivor'da Bu Akşam Sinirler İyice Geriliyor! Elenen İsim Kim Olacak?

Survivor'da Bu Akşam Sinirler İyice Geriliyor! Elenen İsim Kim Olacak?

16 Şubat 2017

Konseyde takımdakilerin büyük bir kısmı Erdi ve Yiğit İzik ismini yazdılar. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eser ise Elif'in ismini eleme potasına soktu. Gönüllülerin ilk konseyinde oylamada Yiğit İzik, Erdi Ünver ve Sadin Bakır Aday oldu. "Hadi hodri meydan indirin beni" dedi.

Adayları incelediğimizde Erdi ile Sadin'in bir grupta, Yiğit, Gökhan ve Elif'in öteki gruptaydı. Survivor dokunulmazlık oyununa dönecek olursak. Bu haftaki dokunulmazlık oyunlarında Ünlüler ve Gönüllüler ekibi içinde kıyasıya rekabet yaşandı. İkinci turu gönüllüler aldı. Gerçekleşecek olan ödül oyununun ardından adaya veda eden isim de belli olacak. İlk Bireysel dokunulmazlığı ise Tuğçe kazandı. Acun Ilıcalı konseyde eleme potasındaki adayları tekrar hatırlattıktan sonra en iyi performans sergileyen erkek ve kadın adaylara verilecek ödülü açıkladı.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi
Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm.

Yarışma da gönüllüler takımından adaya veda eden isim Yiğit oldu ve Yiğit adadan ayrılırken üzgün olduğunu açıkça göstermiş ve gönüllüler takımından sevdiği isimlerle vedalaşarak Survivor 2017'den halk oylamasında rakiplerine göre daha az oy alarak adaya veda eden isim olmuştur.

Survivor 2017'nin en heyecanlı haftalarından biri.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi
Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Başarılı yapımcı, "Survivor'da kadınlara yönelik yarışmalar yapmıyorsunuz" şeklindeki eleştiriler üzerine, dokunulmazlığı kazanan gönüllüler takımından Tuğçe'nin videosunu yayımladı.

Yiğit İzik 21 Nisan 1986'da İzmir'in Karşıyaka ilçesinde doğdu. 2009 yılında modellik yarışmasında birincilik elde ederek mankenlik ve modellik hayatına başladı. Salı akşamı ise yine aynı takımdan Sedat küçük bir sakatlık yaşadı ve yarışmalara devam etti.

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

Survivor'da Bu Akşam Sinirler İyice Geriliyor! Elenen İsim Kim Olacak?