Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Türkiye EURO 2024'e resmen aday oldu

Türkiye EURO 2024'e resmen aday oldu

16 Şubat 2017

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 2024 Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği adaylık bilgilendirmesi gerçekleştirdi.

Resmi başvuru süresi 3 Mart'ta dolacak olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Türkiye Futbol Federasyonu 2 Mart 2017 tarihinde resmen başvuracak. Türkiye Cumhuriyeti, 1 sene içinde tüm hazırlıklarını yapabilecek güçtedir.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı
Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç adaylık konusunda açıklamasına devam ederken, Türkiye'de ulaşım probleminin olmadığını, Avrupa'nın en büyük havalimanını İstanbul'a inşa edeceklerini ve inşaatın devam ettiğini açıkladı. "Hem duble yollarımız olsun, hem köprülerimiz olsun hem hava yollarımız olsun sıkıntımız olduğunu düşünmüyorum" dedi. Bu yüzden altyapı anlamında hazırlıklarda sorun yaşanmayacaktır.

EURO 2014'ün ev sahibi olmak isteyen ülkelerin en geç 3 Mart 2017 tarihine kadar resmi başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Lukas Podolski Vissel Kobe'yle anlaştı
Hürriyet'in haberine göre; Vissel Kobe , Podolski için Galatasaray ile kontağını hiç kesmedi. Yönetim, Podolski'den sezon sonu ayrılmasını isteyince taraflar anlaşma sağladı.

UEFA tarafından organizasyona ev sahipliği yapacak ülkenin Eylül 2018'de açıklanması bekleniyor.

EURO-2024 için UEFA, 9 veya 10 stat istiyor. UEFA, resmi adayları 10 Mart 207 tarihinde açıklayacak. Son dosya ise nisan 2018'de sunulacak.

Poyraz Karayel 80. bölüm fragmanında heyecan dozu yükseliyor! - Milliyet
Ancak Nevra bu duruma izin vermek istemez. Üstüne üstelik Savaş'ın abisinin katilini öğrenmesi Bahri'yi tehlikeye sokar. Poyraz Karayel yayınlanan 80. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Türkiye dışında Almanya'nın da adaylık için yarışa gireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Estonya-Rusya ortaklığı ile İskandinav ülkelerinden ortak bir adaylık dosyası da kulislerde konuşuluyor.

Türkiye EURO 2024'e resmen aday oldu