Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta

17 Şubat 2017

Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek'in yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı yeni dizinin nefes kesen bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra iddialı bir fragman yayınlandı.

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı
Güvenlik güçleri yaptıkları araştırma sonucunda A.S'nin Reina saldırısının planlayıcısı olduğu ortaya çıkardı. O gece Reina gece kulübünde 39 kişi ölmüş, 71 kişi ise yaralanmıştı.

Şahin ve Ali arasında çıkan kavgaya tanık olan Ali, bu kavganın ikisinin arasındaki eski bir husumete dayandığını öğrenir. Ali ne olursa olsun gitmek isterken, Mirkelamoğlu'nun mahalleye öç almak için gönderiği adamları kararını değiştirmeye yeter. Mafyaya olan borcunu ödemekte sıkışan Yiğit zor durumdadır. Ali ve Derin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, Tekin durumu farkedip harekete geçecek. Ali'nin kararının değişmesinde büyük etki yaptığının farkında değildir.Baba ile oğul sır sırta verip Tekin'in adamlarını döverken Arkalarını bu kez Mahallenin desteğinide alırlar. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar. Şahin'in kapısına dayanır. Derin ve Ali'yi bulmak için herkes seferber olur. Ali ve Derin tehlikenin içinde olsalar bile uzun bir aradan sonra baş başa kalmışlardır.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı
Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.

Öte yandan Derin, babasının şantajı yüzünden evine döner ama ailesini korkutacak derecede neşeli tavırlar sergiler. Ali, "anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır. Derin ise ali ile yüz yüze konuşmak ister. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.

Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor
Yaklaşık 1.3 GB büyüklüğündeki güncelleme dosyası, telefon ayarlarından yazılım güncellemesi sekmesi altında indirilebiliyor. Galaxy S6 edge kullanıcıları ise 4. haftanın sonunu beklemek durumunda kalacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta