Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta

17 Şubat 2017

Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek'in yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı yeni dizinin nefes kesen bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra iddialı bir fragman yayınlandı.

Şenol Güneş: Daha Önce de Söyledim, Benim İçin Lig Önemli
Böylece Kartal 10günde 4 önemli maça çıkacak. İkinci karşılaşmada ise Osmanlıspor, Yunan temsilcisi Olympiakos ile karşılaşacak. Beer Sheva Teknik Direktörü Barak Bakhar, Beşiktaş'ın gücünü bildiklerini ve ilk amaçlarının gol yememek olduğu söyledi.

Şahin ve Ali arasında çıkan kavgaya tanık olan Ali, bu kavganın ikisinin arasındaki eski bir husumete dayandığını öğrenir. Ali ne olursa olsun gitmek isterken, Mirkelamoğlu'nun mahalleye öç almak için gönderiği adamları kararını değiştirmeye yeter. Mafyaya olan borcunu ödemekte sıkışan Yiğit zor durumdadır. Ali ve Derin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, Tekin durumu farkedip harekete geçecek. Ali'nin kararının değişmesinde büyük etki yaptığının farkında değildir.Baba ile oğul sır sırta verip Tekin'in adamlarını döverken Arkalarını bu kez Mahallenin desteğinide alırlar. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar. Şahin'in kapısına dayanır. Derin ve Ali'yi bulmak için herkes seferber olur. Ali ve Derin tehlikenin içinde olsalar bile uzun bir aradan sonra baş başa kalmışlardır.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi
Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm.

Öte yandan Derin, babasının şantajı yüzünden evine döner ama ailesini korkutacak derecede neşeli tavırlar sergiler. Ali, "anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır. Derin ise ali ile yüz yüze konuşmak ister. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.

Diriliş Ertuğrul Ural Aklanabilecek Mi? 78. Bölüm Fragmanı 22 şubat 2017
Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olаcаk? Dizi bu hafta yeni bölüm olan 77.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. TRT 1in rеyting rekortmenі diziѕi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm frаgmаnı izleyiсi іle buluştu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm heyecan dorukta