Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak

17 Şubat 2017

Show TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Cesur Yürek son bölüm, heyecan dolu bir konuyla daha ekranlardaydı. Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur Yürek 17. bölümde Ömer Kirve'nin elinden nasıl kurtulacak? Yeni bölümde Ömer Kirve'yi ele geçirebilmek için zorlu bir takibe başlar. Cesur Yürek yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek. Ailesinin ve yakınındakilerinin an itibariyle her şeylerine el konulduğunu gören Ömer bu duruma bir dur diyecektir. Kirve'yi yakalamak için harekete geçen Tatar Ahmet, önemli bir ipucu bulur.

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

Cesur Yürek 17. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.

Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?
Selvi'nin kendisinden bir şeyler gizlediğini düşünen Dağhan'ın kafasını karıştıran soru işaretleri bulunmaktadır. Ender ise Dağhan'ın kendisine yaklaştığını gördükten sonra tehlikeli bir oyun başlatır.

Diğer yandan Ömer'in Ece'yi eve getirmesi Berrin'in bozulmasına yol açar.

Yine çatı vakası! Ağrı'da sebze pazarının çatısı kardan çöktü
Ekim Caddesi'nde bulunan ve 6 bin metre kapalı alana sahip sebze pazarının çatısı, kar birikintisi nedeni ile çöktü. Durumu gören çevre sakinleri ise , AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı) ile Belediye Ekiplerine haber verdi.

Ömer, bu sebepten dolayı Berrin'in gönlünü geri kazanmak için iyi bir fırsatı değerlendirir. Güler İskender'in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkılır. İskender ise babasına ve annesine sırtını çevirmiştir. Tatar Ahmet ve Ömer'in Kirve'yi ele geçirme planı başarılı olacak mı? "Cesur Yürek" in 16. bölümünde; Ferhat'ın kurduğu oyunu bozan Ömer'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Kirve'nin gelişiyle tüm dengeler altüst olur. Kirve'ye karşı harekete geçen Tatar Ahmet ve Ömer'i büyük bir şok beklemektedir. İskender Gevaşlı'yla ortaklığının bedelini ağır ödeyecektir. Bu bölgede mafya örgütünün işbirliği yaptığı terör örgütleri ile mücadele içinde olan gizli bir istihbarat birimi ve o birimin komutanı Enver'in bir operasyon sırasında Ömer ile yolu kesişir. Milli silah projesinin peşinde olan Bradd amaçlarına ulaşabilecek mi?

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak