Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak

17 Şubat 2017

Show TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Cesur Yürek son bölüm, heyecan dolu bir konuyla daha ekranlardaydı. Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur Yürek 17. bölümde Ömer Kirve'nin elinden nasıl kurtulacak? Yeni bölümde Ömer Kirve'yi ele geçirebilmek için zorlu bir takibe başlar. Cesur Yürek yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek. Ailesinin ve yakınındakilerinin an itibariyle her şeylerine el konulduğunu gören Ömer bu duruma bir dur diyecektir. Kirve'yi yakalamak için harekete geçen Tatar Ahmet, önemli bir ipucu bulur.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi evlendi
Nikah masasına oturmak için saatleri sayan çift, paylaştıkları fotoğrafların altından oldukça da duygusal mesajlar paylaştılar. Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Cesur Yürek 17. bölümüyle bu akşam ekranlara geliyor.

Reina Saldırısını Planlayan Kişi Yakalandı
Güvenlik güçleri yaptıkları araştırma sonucunda A.S'nin Reina saldırısının planlayıcısı olduğu ortaya çıkardı. O gece Reina gece kulübünde 39 kişi ölmüş, 71 kişi ise yaralanmıştı.

Diğer yandan Ömer'in Ece'yi eve getirmesi Berrin'in bozulmasına yol açar.

Real Madrid Napoli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda şifresiz mi
Santiago Bernabeu'da oynanacak olan Real Madrid Napoli maçını Sloven hakem Damir Skomina yönetecek. Kupanın favori ekiplerinden Real Madrid'in Napoli karşısında neler yapacağı merak konusu.

Ömer, bu sebepten dolayı Berrin'in gönlünü geri kazanmak için iyi bir fırsatı değerlendirir. Güler İskender'in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkılır. İskender ise babasına ve annesine sırtını çevirmiştir. Tatar Ahmet ve Ömer'in Kirve'yi ele geçirme planı başarılı olacak mı? "Cesur Yürek" in 16. bölümünde; Ferhat'ın kurduğu oyunu bozan Ömer'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Kirve'nin gelişiyle tüm dengeler altüst olur. Kirve'ye karşı harekete geçen Tatar Ahmet ve Ömer'i büyük bir şok beklemektedir. İskender Gevaşlı'yla ortaklığının bedelini ağır ödeyecektir. Bu bölgede mafya örgütünün işbirliği yaptığı terör örgütleri ile mücadele içinde olan gizli bir istihbarat birimi ve o birimin komutanı Enver'in bir operasyon sırasında Ömer ile yolu kesişir. Milli silah projesinin peşinde olan Bradd amaçlarına ulaşabilecek mi?

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak