Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Kara Sevda Ozan Cinayetinde Yeni Bir İpucu Var! 57. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda Ozan Cinayetinde Yeni Bir İpucu Var! 57. Bölüm Fragmanı

17 Şubat 2017

Türkiye'de ilk defa bir dizinin kullanım iznini alabildiği şarkı, Kara Sevda'nın yeni bölümünde Kemal ve Nihan'ın romantik dansına damgasını vuracak.

Çağla Şikel o fotoğraf hakkında konuştu
New York Moda Hafta haftasında çekilen fotoğraf hakkında sorulan sorulara cevap veren Şıkel, "Yanlışlıkla öyle denk geldi" dedi. Türk modacı Hakan Akkaya , New York Moda Haftası kapsamında sonbahar/kış koleksiyonunu sergiledi. " Yanlış denk geldik .

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda 15 Şubat Çarşamba günü (Bu akşam) saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek. Meraklı bekleyişin ardından yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.

Real Madrid Napoli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda şifresiz mi
Santiago Bernabeu'da oynanacak olan Real Madrid Napoli maçını Sloven hakem Damir Skomina yönetecek. Kupanın favori ekiplerinden Real Madrid'in Napoli karşısında neler yapacağı merak konusu.

Kanunen yazılı maddeye göre Emir'in kızı Deniz'i kaçırmak suçundan gözaltına alınan Kemal zor durumdadır. Kemal'i bu durumdan daha çok etkileyen şey ise Deniz'in Emir'e baba demiş olmasıdır. Nihan, Kemal'in serbest kalması için Galip Kozcuoğlu ile masaya oturacağı sırada Ozan hakkında bir ipucuya ulaşır. Emir, Kemal'in en ağır şekilde cezalandırılması için elinden gelenleri yapmaya devam ediyor. "Bundan sonra her ayrılık kavuşmak için" der Kemal artık onlar sadece 3 kişilik bir hayat kurmak isterler.

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?
Serenay Sarıkaya ise böyle bir markanın elçisi olduğu için oldukça mutlu olduğunu ve daha çok çalışacaklarını belirttiler. Head&Shoulders markası 2017 yılına iddialı girmeyi planlıyor.

Kemal ve Nihan, Leonard Cohen'in unutulmaz şarkısıyla dans ettikleri aşk dolu sahne, izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Ancak Asu'nun Emir'e son kozu oynaması gerektiğini söylemesiyle Emir karar vermeden Zeynep'le yüzleşir. Kemal bu adımı atarsa yeni bir yol görünecek.

Kara Sevda Ozan Cinayetinde Yeni Bir İpucu Var! 57. Bölüm Fragmanı