Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

17 Şubat 2017

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında şok eden gelişmeler yaşnaıyor. Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? Kısmetse Olur yeni bölümde Ünal ile Gözde arasında kriz yaşanıyor. İkili arasında esen soğuk rüzgarlar onları ayrı yönlere mi savuracak? Ünal'ın sürekli Tuğçe ve Tankut hakkında konuşması ve kendince Tuğçe'ye ders vermeye çalışması Gözde'yi sinirlendiriyor. Gelinler evinden Aycan ve damatlar adaylarından Kemal bu hafta da yarışmaya devam edecekler. Gelin adayları Tuğçe ve Aycan'ı zorlukla ayırırken, Seda Akgül programa dahil olarak evden gidecek kişi için oy kullandı.

Ünal'ın Sevgican'la muhabbet etmesine sinirlenen Gözde kıskançlık krizine giriyor.

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak
Show TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Cesur Yürek son bölüm, heyecan dolu bir konuyla daha ekranlardaydı. Güler İskender'in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkılır. İskender ise babasına ve annesine sırtını çevirmiştir.

Ve Ünal'ın ona aldığı kolyeyi boynundan çıkarıyor. İkili arasında tansiyon bir anda yükseliyor. Ünal'ın gergin tavırlarına daha fazla dayanamayan Gözde son noktayı koydu. Aycan'ın evden gitme durumuna gelmesi Onur'u çileden çıkarırken Aycan'ın kendini ifade edememesi olayı daha da körükledi. Didem'in Farima konusunda içi hiç rahat değil. Akın ve tanıma yolunda olduğu Tuğçe ayrılacak mı? Didem ve Adnan bu itiraftan haberdar olacaklar mı?

Öte yandan Tankut, Tuğçe ile ilgili duygularını sorguluyor.

Lukas Podolski Vissel Kobe'yle anlaştı
Hürriyet'in haberine göre; Vissel Kobe , Podolski için Galatasaray ile kontağını hiç kesmedi. Yönetim, Podolski'den sezon sonu ayrılmasını isteyince taraflar anlaşma sağladı.

Aycan ve Onur'un aşkı ise ailelerinden kabul görmedi, aralarındaki sorunları giderdiklerini düşünen çifte, ailleri bu sefer karşı çıktı.

Onur'un Aycan'sız evdeki hali herkesin içini parçalıyor.

Şenol Güneş: Daha Önce de Söyledim, Benim İçin Lig Önemli
Böylece Kartal 10günde 4 önemli maça çıkacak. İkinci karşılaşmada ise Osmanlıspor, Yunan temsilcisi Olympiakos ile karşılaşacak. Beer Sheva Teknik Direktörü Barak Bakhar, Beşiktaş'ın gücünü bildiklerini ve ilk amaçlarının gol yememek olduğu söyledi.

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?