Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

17 Şubat 2017

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında şok eden gelişmeler yaşnaıyor. Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? Kısmetse Olur yeni bölümde Ünal ile Gözde arasında kriz yaşanıyor. İkili arasında esen soğuk rüzgarlar onları ayrı yönlere mi savuracak? Ünal'ın sürekli Tuğçe ve Tankut hakkında konuşması ve kendince Tuğçe'ye ders vermeye çalışması Gözde'yi sinirlendiriyor. Gelinler evinden Aycan ve damatlar adaylarından Kemal bu hafta da yarışmaya devam edecekler. Gelin adayları Tuğçe ve Aycan'ı zorlukla ayırırken, Seda Akgül programa dahil olarak evden gidecek kişi için oy kullandı.

Ünal'ın Sevgican'la muhabbet etmesine sinirlenen Gözde kıskançlık krizine giriyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı
Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. İlk başta Servet'in açığından faydalanıp Mert'i tuzağın içine çekmek olur.

Ve Ünal'ın ona aldığı kolyeyi boynundan çıkarıyor. İkili arasında tansiyon bir anda yükseliyor. Ünal'ın gergin tavırlarına daha fazla dayanamayan Gözde son noktayı koydu. Aycan'ın evden gitme durumuna gelmesi Onur'u çileden çıkarırken Aycan'ın kendini ifade edememesi olayı daha da körükledi. Didem'in Farima konusunda içi hiç rahat değil. Akın ve tanıma yolunda olduğu Tuğçe ayrılacak mı? Didem ve Adnan bu itiraftan haberdar olacaklar mı?

Öte yandan Tankut, Tuğçe ile ilgili duygularını sorguluyor.

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanında Ömer kirvenin elinden nasıl kurtulacak
Show TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Cesur Yürek son bölüm, heyecan dolu bir konuyla daha ekranlardaydı. Güler İskender'in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkılır. İskender ise babasına ve annesine sırtını çevirmiştir.

Aycan ve Onur'un aşkı ise ailelerinden kabul görmedi, aralarındaki sorunları giderdiklerini düşünen çifte, ailleri bu sefer karşı çıktı.

Onur'un Aycan'sız evdeki hali herkesin içini parçalıyor.

Olympiakos - Osmanlıspor maçı ilk 11'ler belli oldu
Ev sahibi Olympiakos, eksik de olmasına rağmen son 10 dakikada baskı kurmaya çalıştı ancak Osmanlıspor hata yapmadı. UEFA Avrupa Ligi 2'nci turunda Olympiakos ile Perşembe karşılaşacak Osmanlıspor , iki gün önce Atina'ya gidecek.

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?