Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?

Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?

17 Şubat 2017

Ölene Kadar 6. bölümde neler olacak sorusunun cevabını sizler için derledik.

Nokia 3, 5 ve 3310 Telefonlarını MWC'de Tanıtacak
Ayrıca gelen bilgilere göre Nokia 3310 " un yeni bir bir versiyonunu da HMD Global , bu etkinlikte resmi olarak duyurabilir. Venture Beat'in haberine göre Nokia , MWC 2017'de Nokia 5 ve Nokia 3 bir de sürpriz model olmak üzere 3 telefon tanıtacak.

Ender'in diri diri mezara gömmek istediği üçüncü kişi kimdir? Hatta en önemlisi Selvi kim?

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu
Giresunlu Şehit Piyade Teğmen Furkan Yayla'nın şehadet haberi Ankara'da yaşayan ailesine ulaştı. Şehitlerimiz oluyor, biz inanıyoruz ki şehitlerimiz ölmez.

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer'in yer aldığı, yeni yılın en beklenen dizisi "Ölene Kadar" 16 Ocak Perşembe günü saat 20.00'de 6.bölümü ile ATV ekranlarında. Dağhan'ın kalbine aşk ateşi düşüren bu kadın, gerçekte ne saklamaktadır? Ölene Kadar 7. bölüm fragmanını sizler için sitemizde yayınladık. Ender ise Dağhan'ın kendisine yaklaştığını gördükten sonra tehlikeli bir oyun başlatır.

Ebru Gündeş Sahnede Kaza Atlattı
Pop, arabesk ve fantezi müziğinin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş , 14 Şubat Sevgililer Günü'nde İzmirli hayranları ile buluştu. Sevilen parçalarını seslendirdiği anda asma ışıklandırmaların çökmesiyle paniğe kapılan Gündeş, korku dolu dakikalar yaşadı.

Selvi, Ender tarafından alıkonulur. Ender, Selvi'yi alıkoydu. Ve Ender teklifini yeniden dile getirir. Selvi'nin kendisinden bir şeyler gizlediğini düşünen Dağhan'ın kafasını karıştıran soru işaretleri bulunmaktadır. Aşk mı? Aile mi? Öte yandan Dağhan'ın başının yeniden derde girmemesi için elinden gelen her şeyi yapan Selvi, bir yandan da Dağhan'ın tazminat davasının peşine düştü ve davadan istenilen sonuç elde edildi. Selvi'ye ulaşmak isteyen Dağhan yepyeni acı bir sürprizle karşılaşır. Dağhan'ı müebbetten kurtaran, Selvi'nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?