Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?

Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?

17 Şubat 2017

Ölene Kadar 6. bölümde neler olacak sorusunun cevabını sizler için derledik.

AB Komisyonu: "Türkiye'nin Büyüme Hızı 2,8'e Düşecek"
Bu yıl için işsizlik beklentisi yüzde 11.2 olurken, gelecek yılki işsizlik beklenti oranını yüzde 11.5 olarak ifade edildi. Avrupa Komisyonu raporu açıklanırken, Türkiye ile ilgili kısmında ekonomide kırılganlık yaşandığı yorumu yapıldı.

Ender'in diri diri mezara gömmek istediği üçüncü kişi kimdir? Hatta en önemlisi Selvi kim?

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer'in yer aldığı, yeni yılın en beklenen dizisi "Ölene Kadar" 16 Ocak Perşembe günü saat 20.00'de 6.bölümü ile ATV ekranlarında. Dağhan'ın kalbine aşk ateşi düşüren bu kadın, gerçekte ne saklamaktadır? Ölene Kadar 7. bölüm fragmanını sizler için sitemizde yayınladık. Ender ise Dağhan'ın kendisine yaklaştığını gördükten sonra tehlikeli bir oyun başlatır.

Oyuncu Erdem Akakçe: Ben de 'hayır' diyorum, beni de kov Kanal D
Acak burada sorulması gereken bir başka soru var: Kanal D'nin, Doğan Medya'nın amacı ne? Emin Çapa, Kanal D ile el sıkıştıktan sonra Twitter hesabını da kapattı .

Selvi, Ender tarafından alıkonulur. Ender, Selvi'yi alıkoydu. Ve Ender teklifini yeniden dile getirir. Selvi'nin kendisinden bir şeyler gizlediğini düşünen Dağhan'ın kafasını karıştıran soru işaretleri bulunmaktadır. Aşk mı? Aile mi? Öte yandan Dağhan'ın başının yeniden derde girmemesi için elinden gelen her şeyi yapan Selvi, bir yandan da Dağhan'ın tazminat davasının peşine düştü ve davadan istenilen sonuç elde edildi. Selvi'ye ulaşmak isteyen Dağhan yepyeni acı bir sürprizle karşılaşır. Dağhan'ı müebbetten kurtaran, Selvi'nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Ölene Kadar 6. bölüm Dağhan gerçekleri öğrenecek mi?