Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Recep İvedik 5'in galasına Güngören ilçesi damga vurdu

Recep İvedik 5'in galasına Güngören ilçesi damga vurdu

17 Şubat 2017

Recep İvedik 4, 2014 yılında 6 haftada 7 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

Recep İvedik 5 filmi 16 Şubat'ta gösterime girecek. Gecede milli duyguların yoğunluğu yaşanırken, Canım Türkiyem şarkısının hep bir ağızdan söylenmesi salonda büyük çoşku oluşturdu.

Trump'ın danışmanı istifa etti
Trump'ın en yakın adamlarından Flynn'in istifası, tartışmalı Beyz Saray kadrosundan ilk fire olarak değerlendirildi. Flynn'in Başkan Yardımcısı Mike Pence'i de bu yönde bilgilendirdiği belirtilmişti.

Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar, oyuncu kadrosunda Şahan Gökbakar, Orkan Varan ve Deniz Ceylan gibi isimlerin olduğu, senaryosunu Şahan Gökbakar'ın yazdığı, yapımcılığını ünlü yapımcı Faruk Aksoy'un üstlendiği sinema filmi Recep İvedik 5, Türkiye'de sinema sektörüne yeniden damga vurmayı amaçlıyor. "Fragman 30 milyon kişi tarafından izlendi. Bu seçenek ile biletinial.com'dan İnterbilet teknolojisi ile aldığınız biletinizi basit bir yazıcı yardımı ile ev veya ofis ortamında dahi bastırarak zahmetsizce ve gişe işkencesi yaşamadan etkinliğe gidip keyfiniz çıkartabileceksiniz" diye konuştular. İşte Recep İvedik 5 HD izle, Recep İvedik 5 Full HD izle, Recep İvedik 5 sinema çekimi izle, Recep İvedik 5 filmi full izle. Çünkü bir önceki film mevcut bir rakama ve beklentiye sahip oluyor.

Gösterim öncesi ekibiyle birlikte basın mensuplarının karşısına çıkan Şahan Gökbakar, çok heyecanlı olduğunu söyledi: "Her yeni filmde heyecanımız katlanarak artıyor".

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?
Serenay Sarıkaya ise böyle bir markanın elçisi olduğu için oldukça mutlu olduğunu ve daha çok çalışacaklarını belirttiler. Head&Shoulders markası 2017 yılına iddialı girmeyi planlıyor.

BÜYÜK HEYECAN Gökbakar, galaya "Uğurum" dediği eşi Selin Gökbakar ile gitti. "Darısı diğer serilerin başına". Ünlü komedyen, "Hem yeni filmim var, hem de eşim doğum yapacak, kızım olacak". Aynı serinin 5. Filmi ise daha ön satıştayken 500 binlik ön satışa ulaştı.

Ünlü şarkıcı Sıla trafik kazası geçirdi
Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla Gençoğlu'nun Düzce'de trafik kazası geçirmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Düzce'de yer alan Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Operatör Doktor Ahmet Zengin; "Hayati bir tehlikesi bulunmuyor".

Recep İvedik 5'in galasına Güngören ilçesi damga vurdu