Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?

17 Şubat 2017

Head&Shoulders'un yeni yüzü Serenay Sarıkaya oldu. Serenay Sarıkaya'ya yöneltilen Vatanım Sensin sorusu ile ilgili açıklamalarda haberimizde!

"Head & Shoulders olarak, Serenay Sarıkaya gibi işinde çok başarılı bir profesyonelle çalışmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz".

AB Komisyonu: "Türkiye'nin Büyüme Hızı 2,8'e Düşecek"
Bu yıl için işsizlik beklentisi yüzde 11.2 olurken, gelecek yılki işsizlik beklenti oranını yüzde 11.5 olarak ifade edildi. Avrupa Komisyonu raporu açıklanırken, Türkiye ile ilgili kısmında ekonomide kırılganlık yaşandığı yorumu yapıldı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Medcezir dizisi ile çıkış yakalayan Serenay Sarıkaya Nejat İşler ile başrollerinde oynadığı İkimizin Yerine sinema filminde rol almıştı. Çok keyifli ve güzel geçecek bir kampanyaya imza attığımızı düşünüyorum. "Markamız olarak Serenay Sarıkaya ile birlikte çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Head&Shoulders markası 2017 yılına iddialı girmeyi planlıyor.

İstanbul'da yarın pazartesi okullar tatil mi? İstanbul için hava durumu
Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bazı yüksek kesimlerde kar başladı bile.

Serenay Sarıkaya ise böyle bir markanın elçisi olduğu için oldukça mutlu olduğunu ve daha çok çalışacaklarını belirttiler.

Erdal Tosun'a çarpan sürücü tahliye edildi
Bugünkü duruşmada tutuklu sanık Şaki tahliye edildi. Mahkeme Nihat Şaki'nin tahliyesine karar verdi. Hava da karanlıktı. Çok üzgünüm.

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?