Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?

17 Şubat 2017

Head&Shoulders'un yeni yüzü Serenay Sarıkaya oldu. Serenay Sarıkaya'ya yöneltilen Vatanım Sensin sorusu ile ilgili açıklamalarda haberimizde!

"Head & Shoulders olarak, Serenay Sarıkaya gibi işinde çok başarılı bir profesyonelle çalışmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz".

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk'ün yeğeni El Bab'da şehit oldu
Giresunlu Şehit Piyade Teğmen Furkan Yayla'nın şehadet haberi Ankara'da yaşayan ailesine ulaştı. Şehitlerimiz oluyor, biz inanıyoruz ki şehitlerimiz ölmez.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Medcezir dizisi ile çıkış yakalayan Serenay Sarıkaya Nejat İşler ile başrollerinde oynadığı İkimizin Yerine sinema filminde rol almıştı. Çok keyifli ve güzel geçecek bir kampanyaya imza attığımızı düşünüyorum. "Markamız olarak Serenay Sarıkaya ile birlikte çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Head&Shoulders markası 2017 yılına iddialı girmeyi planlıyor.

S Pen'li Samsung Galaxy Tab S3 gün ışığına çıktı
Buna ek olarak, ünlü firmanın bir başka amiral gemisi cihazı olan yeni tableti Galaxy Tab S3'ü bu fuarda tanıtması bekleniyor. Galaxy Tab S3'ün LTE versiyonunun Avrupa'da 499 euro fiyatla listelenmesi bekleniyor.

Serenay Sarıkaya ise böyle bir markanın elçisi olduğu için oldukça mutlu olduğunu ve daha çok çalışacaklarını belirttiler.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nevzat ve Davut Ölecek midir? 58. Bölüm Fragmanı
Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. İlk başta Servet'in açığından faydalanıp Mert'i tuzağın içine çekmek olur.

Serenay Sarıkaya Vatanım Sensin dizisinde mi Rol Alacak?