Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Bolu Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor

Bolu Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor

19 Mart 2017

Meteorolojinin sitesinden yayınladığı hava durumu haritasına göre bugün bir çok ilde yağmur da var. Kar yağışı ise yarın etki alanını daha da genişletiyor. Sivas, Erzurum, Bolu, Yozgat, Gümüşhane başta olmak üzere bir çok ilde kar var. Ankara hava durumu ise sulu kara çevirdi. Kar yağışı altında olan iller Bolu, Sivas, Yozgat, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari olarak duyuruldu. Kar, yol kenarındaki yeşillikleri beyaza bürüdü.

Bolu Dağı TEM otoyolu tünel çıkışında Efetur yolcu otobüsü, tır ve iki otomobilin karıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı. Meteorolojinin uyarı verdiği iller sadece Doğu Anadolu'dan değil, İç Anadolu bölgesinde de kar yağışı var.

YGS'de kopya çekmeye çalışan 5 kişi düzenekle yakalandı
Polis şüphelileri gözaltına aldı. Şahısların planlarını açığa çıkararak tespit eden polisin başlattığı soruşturma sürüyor. Sınav sona erdi ermesine ama tartışmalar sona ermedi.

18 Mart cumartesi günü hava durumu tahminine göre Kırşehir, Nevşehir, Kayseri ve Çorum illerinde de kar yağışı görülecek. Kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi.

Pazar günü haritalı hava durumu tahmini iç bölgelerde güneşi haber verirken marmara için bahar yağmurlarının devam edeceğini gösterdi. Karayolları ekipleri biriken karı temizlemede yetersiz kaldı.

Cesur ve Güzel 18. bölümünde Tahsin Korludağ'ın sonu mu geliyor?
Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 23 Mart 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00'dan itibaren sizlerle olacak. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre kaza, Tem otoyolu Bolu Dağı tünel çıkışı birinci viyadükte meydana geldi. Polis ekipleri de güzergahta denetimlerini artırdı.

Erdoğan'dan gurbetçilere: Üç değil beş çocuk yapın
Benim Dışişleri Bakanıma uçuş yasağı getirenlere, kusura bakmasınlar bundan sonra bizim de uçuş yasağımız vardır. Yeni yönetim sisteminde artık milletin yüzde 50+1 oyunu almadan yürütme gücünü temsil etmek mümkün değil.

Bolu Dağı'nda kar yağışı etkili oluyor