Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » ABD'de bomba alarmı! Beyaz Saray önünde büyük panik

ABD'de bomba alarmı! Beyaz Saray önünde büyük panik

20 Mart 2017

Daha önce de Beyaz Saray avlusuna izinsiz giren bir gösterici 15 dakika sonra fark edilmişti.

Aracıyla Beyaz Saray'ın kontrol noktalarından birine yaklaşan bir şüphelinin, kontrol noktasındaki görevlilere aracında bomba olduğunu söylediği kaydedildi.

Ahmet Nur Çebi: "Kazanan Takım Biz Olacağız"
Bu kadar Beşiktaşlıyı sevindirdiğimiz için yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte hepsinden gurur duyuyorum. Onların tabii isteği öyle. "Taraftarımız, burada zevkli bir Lyon maçı seyredecek" sözlerini kullandı.

Bu, Beyaz Saray'ı son 24 saat içinde alarma geçiren ikinci olay oldu.

Beyaz Saray çevresindeki tel örgüleri aşan şahsın fark edilmeyişi nedeniyle güvenliği sağlayan gizli servise eleştiriler yöneltilmişti. Dün de Beyaz Saray bahçesine girmeye çalışan bir kişi gözaltına alınmıştı.

Trump Merkel ile el sıkışmadı Almanya'da kıyamet koptu
Yorumlarda Trump'ın Merkel'in Barack Obama ve Hillary Clinton ile ilişkisinin iyi olmasından dolayı tepki verdiği öne sürüldü. Amerikan sanayi üretimini daha güçlü hale getirmek ve kadınların bu konuda etkisini arttırmaya çalışacağını bildirdi.

ABD Başkanı Donald Trump o sırada Florida'daki malikanesindeydi.

Trump yeni seyahat yasağı düzenlemesini imzaladı
Irak Dışişleri Bakanlığı ise Beyaz Saray'ın söz konusu kararının ardından 'derin bir rahatlama' duyduklarını ifade etti. Başkan Trump, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Obama'yı hedef alarak, "Berbat".

ABD'de bomba alarmı! Beyaz Saray önünde büyük panik