Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Trump Merkel ile el sıkışmadı Almanya'da kıyamet koptu

Trump Merkel ile el sıkışmadı Almanya'da kıyamet koptu

20 Mart 2017

Başkan Trump, hiç oralı olmadı, Merkel'e elini uzatmadı.

Donald Trump'ın sosyal medyada yaptığı açıklamalara bakılacak olursa haberin yalan olduğu iddia ediliyor.

Cesur ve Güzel 18. bölümünde Tahsin Korludağ'ın sonu mu geliyor?
Cesur ve Güzel yeni bölümüyle 23 Mart 2017 perşembe akşamı Star Tv ekranlarında saat 20:00'dan itibaren sizlerle olacak. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin rol aldığı Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor.

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Donald Trump ile görüşmek için ABD " ye gitti. İki lider Beyaz Saray'daki görüşme sırasında kameraların karşısına geçti.

Dünyanın konuştuğu o anlarda, Merkel'in "el sıkışalım mı" dediği Trump bunu duymuyor ve Almanya Başbakanı'nın teklifi havada kalıyor. Trump'ın, Merkel'in teklifini duymazlıktan gelmesi sosyal medyada büyük ses getirdi.Görüntü kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girdi. Merkel'in Trump'a bakışı için Twitter'da, "Merkel'in "Sen neden bu toplantıdasın" bakışını artık biliyoruz", "Merkel'in, hepimizin merak ettiği soruyu soran bakışları", "Merkel: Burada ne yapıyorsun" şeklinde yorumlar yapıldı. Basın mensuplarının karşısında Angela Merkel, Trump'a "El sıkışmak ister misin?" dedi. Amerikan sanayi üretimini daha güçlü hale getirmek ve kadınların bu konuda etkisini arttırmaya çalışacağını bildirdi.

Başakşehir Karabükspor'a 2 Puan Kaptırdı!
Kardemir Karabükspor, deplasmandaki 5 maçlık yenilgi serisine Medipol Başakşehir beraberliği ile son verdi. Karabükspor, Seleznyov'un 28'de penaltıdan attığı golle skoru 1-1 yaptı ve devre bu şekilde sonuçlandı.

Daha önceden NATO ülkelerini savunma harcamaları konusunda eleştiren Trump, Merkel'e savunma harcamaları konusundaki taahhütleri yerine getirdikleri ve Afganistan ve Suriye gibi ülkelerdeki misyonlara desteği dolayısıyla teşekkür etti. Yorumlarda Trump'ın Merkel'in Barack Obama ve Hillary Clinton ile ilişkisinin iyi olmasından dolayı tepki verdiği öne sürüldü.

36 ilde nefes kesen terör operasyonu: 740 gözaltı
Bеlirlеnеn adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda malzеmе ve örgütsel dokümаn, bir kalaşnikof, 4 ruhsаtsız tabanca, 14 аv tüfеği ve 246 fişеk bulundu.

Trump Merkel ile el sıkışmadı Almanya'da kıyamet koptu