Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Kırmızı iPhone 7 Satışta!

Kırmızı iPhone 7 Satışta!

22 Mart 2017

Apple, bu ürünün her satışından elde edilen gelirin bir bölümünü, HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund'a verecek.

Şenol Güneş'ten Ali Şafak Öztürk'e Flaş Tepki!
Antalyaspor maçından sonra İstanbul'a gitmek için havaalanına hareket eden Beşiktaş takım otobüsü taşlı saldırıya uğradı. Beşiktaş , 10 gün içinde 4 tane enteresan bir maç oynadı. Önümüzdeki 3 gün milli takıma gitmeyenler iyi dinlenebilir.

Apple'ın sürpriz olarak duyurduğu durum beklenildiği gibi kırmızı renkte Product Red iPhone 7 özel serisi oldu. Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de satışa sunulacak olan bu modellerin fiyatı ise 2399 TL ve 2899 TL olarak belirlenmiş durumda. Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın 32 GB'lık sürümü olmayacak, sadece 128 GB'lık ve 256 GB'lık sürümleri bulunacak. Apple'ın AIDS'le savaş için tercih ettiği kırmızı renkli bu iPhone modellerini alanlar, ödedikleri parayla hem iPhone almış olacak; hem de AIDS'le savaşan Global Fund'a destek verecek. 64-bit A9 çip işlemciye sahip olan yeni iPad, iOS 10 işletim sistemiyle ve Touch ID parmak izi sensörüyle donatıldı. Mevcut kapasiteyi ikiye katlayarak 16 GB ve 64 GB modellerin yerini alan yeni modeller 2.399 TL'den başlayan fiyatlarla Apple.com.tr sayfasında ve Apple Store'larda satışa sunulacak. Yenilenmiş iPhone ve ucuz iPad modeli 24 Mart tarihinden itibaren birçok ülkeyle beraber Rusya'da da satışa çıkacak. Bu iddianın ardından Çinli cep telefonu satıcısı Taobao, diğer renk seçenekleriyle birlikte iPhone 7 Plus'ın kırmızı renk seçeneğine odaklanan bir görsel paylaştı.

Rusya ile Trump'ın ilişkisini inceliyoruz — FBI
ABD'de Donald Trump ve ekibinin Rusya ile olduğu iddia edilen bağlarına ilişkin çok önemli bir açıklama geldi. Bazı Cumhuriyetçiler ise Trump'ın iddialarının doğru çıkmaması halinde özür dilemesi gerektiğini söylüyor.

Super Mario Run'ın Android'e geliş tarihi açıklandı
Bazı ilk seviyeler ücretsiz olacak ve oyunun tümünü oynamak isteyen Android kullanıcıları 10$ ödemek zorunda kalacak. Android kullanıcılarının da kullanımına sunulacak bu sürümde oyuna birkaç yeni karakter eklendiği biliniyor.

Kırmızı iPhone 7 Satışta!