Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » SON DAKİKA: DAEŞ'li Teröristler Atatürk Havalimanında Kıskıvrak Yakalandı

SON DAKİKA: DAEŞ'li Teröristler Atatürk Havalimanında Kıskıvrak Yakalandı

22 Mart 2017

Almanya'daki noel saldırısının failine yardımcı olduğu öğrenilen 3 kişi İstanbul Atatürk Havalimanında yakalandı.

Adı Efsane 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Doktorların verdiği haber herkesi rahatlatsa da Tarık Seçil'in ağır suçlamalarından kurtulamaz. Bölümde Melis kendisini kurtarmak için çırpınan Hakan'la yakınlık kurmaya çalışıyor.

Açıklamaya göre, yakalanan şüphelilerin isimleri Muhammed Ali Han, Yusuf Derviş ve Bilal Yusuf Mahmud.

TARİH BELLİ OLDU! Efsane Oyun Süper Mario Android Telefonlara Geliyor
Yeni sürümün neler getireceği henüz açıklanmasa da ücretsiz olarak oynanabilecek daha fazla bölüm ve birkaç yeni karakter beklentiler arasında.

Almanya'nın başkenti Berlin'de 19 Aralık 2016 tarihinde Noel pazarında düzenlenen saldırının failleri ile irtibatı olan 3 kişinin Atatürk Havaalanı'nda yakalandığı İçişleri Bakanlığı tarafından açıklandı. Charlottenburg ilçesindeki Breitscheid Meydanı'na kurulan Noel pazarına 19 Aralık 2016 saat 20.45'te giren TIR yayaların arasına dalmış, olayda 12 kişi hayatını kaybederken 48 kişi de yaralanmıştı.

Kırmızı iPhone 7 Satışta!
Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın 32 GB'lık sürümü olmayacak, sadece 128 GB'lık ve 256 GB'lık sürümleri bulunacak. Yenilenmiş iPhone ve ucuz iPad modeli 24 Mart tarihinden itibaren birçok ülkeyle beraber Rusya'da da satışa çıkacak.

Kamudan haberler, son dakika haberleri, gündemden gelişmeler ve daha da fazlası cep telefonunuza bildirim olarak gelsin istiyorsanız kpss cafe mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

SON DAKİKA: DAEŞ'li Teröristler Atatürk Havalimanında Kıskıvrak Yakalandı