Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Uygun fiyatlı yeni iPad ve tüm detaylı özellikleri

Uygun fiyatlı yeni iPad ve tüm detaylı özellikleri

22 Mart 2017

Amerikalı teknoloji devi Apple uzun süredir ortalıkta dolanan 9.7 inç ekran büyüklüğünde yeni iPad iddialarına sonunda cevap verdi. Bunun için herhangi bir tanıtım planlamayan Apple'ın, daha önce MacBook ve iMac modellerine yaptığı gibi site üzerinden iPad Pro modellerini yenileyeceği söyleniyor.

ABD'de bomba alarmı! Beyaz Saray önünde büyük panik
Daha önce de Beyaz Saray avlusuna izinsiz giren bir gösterici 15 dakika sonra fark edilmişti. Dün de Beyaz Saray bahçesine girmeye çalışan bir kişi gözaltına alınmıştı.

Tablet bilgisayar dünyasının mimarı olarak isimlendireceğimiz Apple firması, en uygun fiyatlı iPad modeli olarak karşımıza çıkacak yeni tablet modelini tanıttı.

Almanya'nın terör örgütü PKK'nın mitingine izin verdi
Alman polisi tarafından Alman haber ajansı DPA'ya yapılan açıklamada bu şahıslar hakkında soruşturma açılacağı kaydedildi. Soruşturmanın devam ettirilmesi ya da ettirilmemesi yönündeki karar nihayetinde bizim değil, savcılığın görevidir" dedi.

Yeni iPad 9.7 inç büyüklüğünde 2048 x 1536 çözünürlüklü Retina Ekranı, 8 megapiksel arka FaceTime HD ön kamerası bulunuyor. Dedikodular, yeni iPad ailesini işaret ediyor. Hatta yeni iPad'in iPad Air 2 ile birebir aynı tasarıma sahip olduğunu söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Tablette güvenlik açısından Touch ID parmak izi sensörüne yer verilirken, smart connector ve Apple Pencil desteği içermiyor. Türkiye'de nisan ayında piyasaya sunulacak tabletin 32 GB'lık versiyonu 1.599 TL'den, 128 GB'lık versiyonu ise 2.049 TL'den kullanıcıların beğenisine sunulacak. Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleri ile alınabilecek olan cihaz, dünyada birçok ülkede 24 Mart Cuma itibariyle alınabilir durumda olacak. Tabletin LTE destekli versiyonunu satın almayı planlıyorsanız sırasıyla 2.199 TL'yi ve 2.649 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

O Ses Türkiye şampiyonu kimlerdi şimdi ne yapıyorlar?
Peki O Ses Türkiye finaline kalan yarışmacılar kimlerdi; Hadise , Gökhan-Hakan ve Sibel Can'ın final kadrolarında kimler vardı? Ardından son ikiye kalan Hadise'nin takımından; Dodan ile Gökhan-Hakan'ın takımından; Resul son halk oylamasına kalmıştı.

Uygun fiyatlı yeni iPad ve tüm detaylı özellikleri