Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Dünyanın en sağlam Android telefonu: AGM A8!

Dünyanın en sağlam Android telefonu: AGM A8!

25 Mart 2017

Akıllı telefon piyasasının en çok aranan özelliklerinden birisi de şüphesiz cihazların dayanıklılığı. Şimdilik dünyanın en sağlam akıllı telefonu olarak lanse edilen AGM A8 modeli düşme, fırlatma gibi birçok zorlu testi hasar almadan geçmeyi başardı.

Kiralar düşünce Bağdat Caddesi yeniden canlanmaya başladı!
AYİDER Bаşkаnı Tavukçuoğlu , bеlirtilеn toplam ve dolu mağaza sayısının аylаrа göre dеğişiklik gösterebildiğini sözlerine ekledi. Bağdat Caddesi'nde yaşayanların yaş ortalaması 30 olurken, İstanbul ve Türkiye'nin üzerinde bir eğitim seviyesine sahip.

Siz AGM A8'in sağlamlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kafede silahlı çatışma: 3 ölü, 9 yaralı
Olayın yaşandığı kafe içerisinde çok sayıda boş kovan bulunurken polis ekipleri güvenlik kamerasına da incelenmek üzere el koydu. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, ihbar üzerine çatışmanın yaşandığı kafeye polis ve sağlık ekiplerine haber verildi.

İşte AGM A8 Modelinin İlginç Dayanıklılık TestiAGM A8 Modelinin Özellikleri de Oldukça İyi! Qualcomm'un Snapdragon 410 yonga setinden gücünü alan telefonda 3 GB RAM yer alıyor.

Televizyoncu Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi
Canlı yayın sırasında kalp krizi geçiren Yalçın Çakır , apar topra hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Yalçın Abi' programının başarılı sunucusu Yalçın Çakır kalp krizi geçirdi.

IP68 sertifikasını da bulunduran cihaz bu özelliğiyle su ve toza karşı tam dayanıklı yapısını da kazanmış görünüyor. 13 Megapiksel arka ve 2.0 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan AGM A8, 4.050 mAh " lık bataryası ile kullanıcısına 2 dolu dolu gün kullanım süresi sunuyor.