Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » İstanbul'da bir özel hastanede şoke eden görüntüler

İstanbul'da bir özel hastanede şoke eden görüntüler

29 Mart 2017

İstanbul'daki özel bir hastanenin yoğum bakım ünitesinde çalışan hasta bakıcının görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Görevlinin dansına eşlik eden eşyalarsa hijyenik eldivenler oldu.

Dev şirketler YouTube'u bir bir terk ediyor
Nefret içerikli videoların yanında yer alan reklamlar yüzünden birçok firmanın marka değerinin zedelendiği ortaya çıktı. Sadece İngiltere'de Google'ın video servisi Youtube'daki reklamlarını iptal eden şirketlerin sayısı 250'yi aştı.

Hastaların ölüm ile yaşam arasındaki o ince çizgide savaş verdiği yoğun bakım ünitesinde çekilen görüntüler akıllara durgunluk verecek cinsten. Daha sonra da elindeki eldivenleri temiz eldivenlerin arasına koyuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ünal Kaplan Öldü Mü ?
Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan'ın gelişine göz yummuştur. Hem CIA'nın koruduğu hemde İstihbaratta eli uzun olan Avni'yi bitirdiği taktirde eski gücünü yeniden devralacaktır.

Antalya'nın Kepez İlçesi'ndeki özel hastanenin eski bir çalışanı tarafından paylaşılan görüntüler, yoğun bakım ünitelerinde çekildi. 23 Aralık 2013 günü çekіlen görüntülerden іlkіnde, ameliyat önlüklü hemşire ve hasta bаkıcılаr yоğun bakım ünіteѕіnde önсе halay çekіyоr, ardından göbek atıyоr. Göbek atan dіğer рersonel іse bir taraftan kahkaha atarkеn, diğer yаndаn hastaya müdahale ediуor.

Apple, Yeni Ürünlerini Satışa Sundu!
Kırmızı renkli Special Edition iPhone 7 için Türkiye'de geri sayım başladı. iPhone 7 Plus ve iPhone 7'nin satış saati açıklandı. Günlerdir konuşulan Kırmızı İphone idddiaları gerçek çıktı ve yeni rengiyle telefonlar satışa sunuldu.

İstanbul'da bir özel hastanede şoke eden görüntüler