Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Google Play Store'a güncelleme!

Google Play Store'a güncelleme!

21 Nisan 2017

Google Play Store'da gezegeni Android uygulamalar için en popüler dijital pazar, Bu Pazar şirketin gelişmekte olan amiral gemilerinden biri olarak görülüyor ve Google Play Store ile ilgili yıl boyunca kesinlikle ek işlev ve güncellemeler bekleniyor.

Erdoğan 3 üniversiteye rektör atadı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Bartın Üniversitesi , Bayburt Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi'ne rektör atadı . Bu hususta Bartın Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesi'ne rektör atandı.

Görünüşe göre Play Store'da yer alan Uygulamalarım sekmesi güncellenerek üç farklı sekmeye ayrıldı. Daha kullanışlı hale getirilen uygulamalar ekranında, güncellemeler başlığı altında o anda güncellenebilecek tüm uygulamaların listesi yer alacak, yüklü başlığı altında cihazınıza indirdiğiniz tüm uygulamaları, kütüphane başlığı altında o güne kadar edindiğiniz her şeyin ve beta'da test sürecine katıldığınız uygulamaları görebileceksiniz. Çünkü bu güncelleme sunucu tarafından yapılıyor ve son Google Play Store uygulamasına (7.06.08.N-all) sahip olsanız dahi şimdilik bu yenilikleri göremiyor olabilirsiniz. Google Play Store mağazanız en kısa zamanda yenilikleriyle karşınıza çıkacaktır.

Milli Savunma Üniversitesi Harp Okullarına başvurular başlıyor
Buna göre Harp Okullarına başvurmayı düşünen adaylar için başvuru esasları belirlendi. Yerleştirme işlemleri için ise LYS'ye girmiş olmak gerekiyor.

Bir süre daha beklediğiniz takdirde uygulamanız kendi kendine güncellenecek ve bu yeni özelliği hemen kullanmaya başlayabileceksiniz.

Tünelde iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
Kazada , Hüseyin Terzi ile Saadet Yıldız (67) olay yeri, Sevinur Yıldız (36) ise kaldırıldığı Artvin Devlet Hastanesinde öldü. Artvin'in Borçka ilçesi Murgul tünelinde bugün saat 16.30 sularında meydana gelen feci kazada 3 kişi hayatını kaybetti.

Google, Mart ayı sonlarında anons ettiği Amerika Birleşik Devletleri ve daha birçok ülkede eş zamanlı başlatılan Google Play Store'daki "Haftanın Ücretsiz Uygulaması" sekmesini kaldırdı.

Google Play Store'a güncelleme!