Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Obama ile ilk aşkının arasına 'başkanlık' hayali girmiş!

Obama ile ilk aşkının arasına 'başkanlık' hayali girmiş!

05 May 2017

Obama'nın hayatının anlatıldığı Rising Star kitabının yazar, David J. Garrow, Sheila Miyoshi Jager isimli kızın Obama'nın hayatını şekillendirmesine rağmen Obama^ya ait biyografilerde isminin geçmediğini söyledi. Garrow'un kitabı için konuşan Obama'nın eski sevgilisi Genevieve Cook, Obama ile flört etmeye başladıkları ilk gün cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.

FBI Çalışanı IŞİD'li Terörist ile Evlendi
Pentagon da, Cuspert'in 2015 yılında Suriye'nin Rakka kenti yakınında düzenlenen bir hava saldırısında öldüğünü bildirdi. Greene'in, Cuspert ile evlendikten hemen sonra "korkunç bir hata" yaptığını anladığı ve hemen ABD'ye döndüğü söyleniyor.

Kitaba göre, Hollanda ve Japon kökenli olan Jager, Obama'nın annesi gibi antropoloji alanında çalışıyordu. Aile, bir yandan gelecekte ABD başkanı olmayı kafasına koymuş olan, bir yandan da sosyal yardım projelerinde çalışan Obama'nın gelecek planlarının ve çiftin çok genç olmasının evlililiğe engel olduğunu düşünüyordu. Obama, henüz 20'li yaşlarındayken Chicago'da birlikte yaşadığı Sheila Miyoshi Jager adlı bir kadına aşıktı. "Daha sonra ilişkileri ilerleyince 1986 yılında Obama kız arkadaşının ailesine evlilik niyetini açıkladı ama Jager'in ailesi o zamanlr 23 yaşında olan kızlarının ve 25 yaşında olan Obama'nın ilişkisine onay vermedi. if (getCookie ("admatic") == null){document.write ("); var s = document.createElement ("script"); s.async = true; s.src = '//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js"; document.head.appendChild (s); setCookie ("admatic", "tamam", 1);} Ama Obama ikinci Jager'e evlenme tekkif etti ama rededildi. Bu değişimin nasıl gerçekleştiğini hatırlıyorum. Kitabın yazarı Garrow'a göre, Obama o yıllardan itibaren, Afro-Amerikan kimliğini tamamlama çabasına girişti. Jager'e göre Obama, "sevdiği kadınla, emin olduğu kader arasında sıkışmış hissetti".

Rus Aeroflot uçağı türbülansa girdi: 27 yaralı
Uçakta bulunan bebeklerin vücutlarında morluklar olduğu belirtilirken, pek çok yolcunun koridora savrulduğu açıklandı. Türbülanstan bu kadar çok etkilenme sebebi olarak, o esnada "emniyet kemeri" ışığının yanmaması öne sürüldü.

Obama tam bu sırada, Harvard Üniversitesi'nde hukuk eğitimi almak için Chicago'dan ayrılıp Massachusetts'e gitmeye hazırlanıyordu. Obama Jager'a kendisiyle birlikte gelmesini teklif etti, ancak Jager araştırma gezisi için gideceği Seul'a taşınmayı tercih etti.

Müzisyenler, Kendilerine 35 Lira Veren Diriliş Oyuncusuna "Cimri" Diye Bağırdı
Mekanın orta katını kapattıranCoşkun, eğlence için bir de fasıl ekibituttu. Gecede toplam 35 lira bahşiş toplayan çalgıcılar ise ünlülere isyan etti.

Obama Harvard'daki ilk yılında Michelle Robinson ile tanıştı; çift kısa süre içinde ciddi bir ilişkiye başladı. Obama ile Jager 1990-1991 arasında birkaç kez görüştü. Ancak Jager, bu görüşmelerde Obama'nın yeni ilişkisinin ciddileştiğini fark edince üzüldüğünü anlattı.

Obama ile ilk aşkının arasına 'başkanlık' hayali girmiş!