Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Abdullah Gül'ün babası 91 yaşında vefat etti

Abdullah Gül'ün babası 91 yaşında vefat etti

08 May 2017

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün babası (91) Ahmet Hamdi Gül, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Bu arada Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nce, ana kapının sağında bulunan Ahmet Hamdi Gül Aile Mezarlığı'nı defin işlemine hazır hale getirdi.

"Cumhurbaşkanımız Sn. Abdullah Gül'ün muhterem Babaları Ahmet Hamdi Gül vefat etmiştir".

İçerde 33. yeni bölüm fragmanında Sarp'ın polis olduğu anlaşılıyor!
Sarp , öfke duyduğu Mert ile birlikte hareket etmek zorunda kaldı ve Melek'in ardında bıraktığı kasetin peşine düştü. Yusuf Müdür'ün her hareketlerinde karşılarına çıkması ve Sarp'ın şüpheli tavırları Mert'i harekete geçirdi.

Saat 19.30 sularında Kayseri Eriklet Havalimanı'na iniş yapan Abdullah Gül'ü, il protokolü ile beraber kardeşi Macit Gül karşılamaya gitmişti. Bugün akşam saatlerinde hayatını kaybeden Ahmet Hamdi Gül bir bir süredir tedavi görüyordu.

"İlerleyen yaşına rağmen düzenli olarak iş yerine giden Ahmet Hamdi Gül", Çalışmak ibadettir. Bilgi, deneyimlerinin hepsini gençlere aktarıyorum. "Zira, büyük bölümü digital ve teknolojinin en son ürünü." ifadelerini kullanmıştı.

İstifa edeceği günü açıkladı
Sındır'dan sonra dün gece yarısı da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'dan bir iddia geldi. Kılıçdaroğlu'nun kardeşinin iddiasına yönelik Cumhuriyet Halk Partisi'nin nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, 11. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cenaze namazına da iştirak edeceği öğrenildi.

Vali Süleyman Kamçı, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile beraber cenaze evini ziyarette bulunarak taziyelerini iletti.

Eylül askeri darbesine ilişkin dava düştü
Sanık generaller Evren ve Şahinkaya'nın rütbesinin sökülmesi talebi ise mahkeme tarafından reddedildi. Evren 9 Mayıs 2015'te tedavi gördüğü GATA'da 98 yaşında hayatını kaybetti.

Baba Gül için bugün Kayseri Melikgazi'de yer alan Cami-i Kebir'de öğle vakti cenaze tören düzenlenecek.

Abdullah Gül'ün babası 91 yaşında vefat etti