Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Bülent Ersoy havalimanına 40 bavulla gelince

Bülent Ersoy havalimanına 40 bavulla gelince

08 May 2017

Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, yaz sezonunda ekrana gelecek "Dünya Güzellerim" adlı gezi show programı için yola çıktı. 40 adet bavulla yola çıkan Ersoy'un, bavulları saatler öncesinden havalimanına getirildi. Uçuşa giriş işlemleri tamamlandıktan sonra ünlü oyuncuların da aralarında olduğu grup, fazla bagaj işlemleri için Türk Hava Yolları'nın bilet satış departmanına yönlendirilmiş.

Lunaparkta asansör yere çakıldı: 10 yaralı
Adrenalin ve eğlence tutkunlarının vazgeçilmezi olarak bilinen lunaparktaki asansör 2 metre yükseklikten yere çakıldı . Konya'da bir lunaparktaki " Adrenalin Kule " adı verilen eğlence aracının halatının kopması sonucu 10 kişi yaralandı.

Yaklaşık 32 bin liralık fazla bagajücretinin çekim ekibi tarafındanödenmemesi üzerine kısa süreli birkarışıklık yaşandı. Divayı 15 bavulla Safiye Soyman takip etti.

ÖSYM'den ALES adaylarına 09.45 uyarısı
Sınavda sorulan sorular yükseköğretim programlarından kazanılmış olan yeterlilikleri ve bilgileri ölçmek için değildir. Sözel-1 ve Sözel-2 Testleri ise, sözel akıl yürütme (muhakeme) becerilerini ölçmeye yönelik sorulardan oluşacaktır.

Yaşanan sorunu yer hizmetleri memurları THY istasyon müdürlüğüne bildirdi. Uçağın kalkmasına bir saat kala havaalanına gelen Diva, siyah kıyafeti ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Şarkıcı, bavullarına mor kurdeleler taktı. Kriz, uçaktaki kanal yetkilisinin gönderdiği 5 bin dolar çözdü. Sorunun çözülmesinin ardından bu kez de uçakta teknik arıza meydana geldi. Esmersoy eşofmanla yola çıkarken, Alkan uzun yolculuğa rağmen topuklu ayakkabılarından vazgeçmedi. Bu iki sorun nedeniyleuçak 45 dakikalık gecikmeyleMumbai'ye havalandı.

Altın 4 Ayın En Düşük Seviyesini Gördü
Altın fiyatlarının sert şekilde düşmesiyle bazı kuyumcuların satışlarda altın fiyatlarındaki düşüşleri yansıtmadığı görülüyor. Düğün sezonunun da başlamasıyla vatandaşlar çeyrek altın almak için kuyumculara akın etmeye başladı.

Bülent Ersoy havalimanına 40 bavulla gelince