Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt'a "Atatürk'ün hatırasına hakaret"ten soruşturma"

Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt'a "Atatürk'ün hatırasına hakaret"ten soruşturma"

10 May 2017

TVNet'te yayınlanan "Derin Tarih" isimli programda Atatürk'e edilen hakaretler gündemdeki yerini korurken şimdi de Nur Cemaati'nin "Okuyucular" kolunun "hocalarından" Hasan Akar, Atatürk'e yönelik skandal ifadelerde bulundu.

Zehir Tacirlerine Şafak Operasyonu
Operasyona, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Akar ve Yeşilyurt hakkında gözaltına alınma talimatının verildiği öğrenildi. Manevi evlat kimdir? Bakıma muhtaç, tahsile muhtaç ama bu bir Ziraat Müdürü'nün kızı, bir dönem de milletvekilliği yapmış. Programın konuğu Süleyman Yeşilyurt, Afet İnan'ın aile geçmişinden ve babasının mesleğinden yola çıkarak kendisinin "manevi evlat olamayacağını" iddia etti ve "Mustafa Kemal İzmir'de bir müsamerede Afet İnan'ı görür".

Johnson & Johnson pudraları kanser yaptığı için rekor ceza ödeyecek
Kanser hastası olan Slemp, 40 yıl boyunca markanın bebek pudrası ve duştan duşa uygulanan pudrasını kullandığını belirtmiştir. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre kanser ve talk temelli ürünler arasında henüz bir ilişki olduğu kanıtlanmış değil.

15 Temmuz sonrasında, Fethullahçıların tasfiyesiyle devlet içinde örgütlenmesini hızlandıran Nurcular'ın Okuyucular kolundan Hasan Akar isimli gerici, Atatürk hakkında skandal ifadeler kullandığı bir video yayınladı.

Son Dakika! Yolcu Otobüsü Devrildi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var
Kaza yerinden alınan bilgilere göre kaza yerine çok sayıda jandarma, ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Çorum'da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu bir kişi öldü, ilk belirlemelere göre 38 kişi yaralandı.

Öte yandan savcılıkça Hasan Akar'ın Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım hakkında sosyal medyada paylaşılan bir videoda söylediği sözler sebebiyle yine aynı suç kapsamında ayrı bir soruşturma daha açıldı.

Hasan Akar ve Süleyman Yeşilyurt'a