Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Schrey, Emre Mor'a hakaret etmiş

Schrey, Emre Mor'a hakaret etmiş

10 May 2017

Tartışmanın dozu arttıkça Schley tarafından hakaret ve fiziki darbelere maruz kalan Emre Mor hemen şikayetçi oldu. Dortmund CEO'su Hans-Joachim Watzke ile bir araya gelen Tuchel'in menajeri aralarında ayrılığa dair iddiaları yalanlasa da, Alman temsilcisinin alternatif isim olarak, deneyimli teknik adam Lucien Favre'la temasa geçtiği iddia edildi.

Bahar Candan'dan Murat Boz itirafı!
Posta gazetesinin haberine göre; Ayrılık sebebi Murat Boz'un kaçamağı değil ve ayrılık 1 hafta önce yaşanmadı. Murat Boz ve Eser Yenerler'in Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yaptığı alem gecesinin yankıları sürüyor.

Tuchel'le yaşanan sorunların bir diğer ayağı da yardımcılarının futbolculara karşı olan tutumu. Bu hareketlerinin ardından şikayette bulunan futbolcu Emre Mor, kulüp yönetimine neler olduğunu aktardı. Tuchel'in yardımcılığını yapan fitness koçu Schleifer Schrey hakkında kulüp hemen işleme koyuldu.

Almanya'dan sonra Belçika: İdam için oy kullanılmasına izin vermeyiz
Belçika Başbakanı Charles Michel , Türkiye'de idam cezasının uygulanmasına ilişkin referandumun yapılmasına izin vermeyeceklerini bildirdi.

Takımın tecrübeli futbolcuları, genç arkadaşlarına yapılan bu aşağılayıcı davranışlara tepki gösterdi.

Son Dakika! Yolcu Otobüsü Devrildi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var
Kaza yerinden alınan bilgilere göre kaza yerine çok sayıda jandarma, ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Çorum'da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu bir kişi öldü, ilk belirlemelere göre 38 kişi yaralandı.

Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor, takımın teknik direktörü Tuchel'in yardımcısının saldırısına uğradı. Dortmundda kaosa neden olan bu olay sonrası Schreyin görevine son verilmesi bekleniyor.

Schrey, Emre Mor'a hakaret etmiş