Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Sneijder: "Galatasaray'da problem ben değilim"

Sneijder: "Galatasaray'da problem ben değilim"

10 May 2017

Galatasaray'da dikkatlerin üzerine çevrildiği isimlerden Wesley Sneijder, hakkındaki iddiaları yanıtladı, "Galatasaray'da problem ben değilim".

Kasımpaşa maçında alınan yenilgiden sonra para cezası alacağı yönünde çeşitli iddialar ortaya atılan Hollandalı yıldız futbolcu Wesley Sneijder, bu haberlere cevap verdi.

Bahar Candan'dan Murat Boz itirafı!
Posta gazetesinin haberine göre; Ayrılık sebebi Murat Boz'un kaçamağı değil ve ayrılık 1 hafta önce yaşanmadı. Murat Boz ve Eser Yenerler'in Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yaptığı alem gecesinin yankıları sürüyor.

Spekülasyonlara rağmen sorun olmadığını kaydeden Sneijder, "Ben takım içerisinde bir sorun değilim. Bizim yapmamız gereken tek şey, geçen haftalarda olduğu gibi futbolumuzu oynamak." dedi.

"BİZ BİR TAKIMIZ" Konuşulduğu gibi problem futbolcu olmadığını söyleyen Hollandalı futbolcu, "Benden memnun olmayan varsa karşıma çıkıp bana söyleyebilir".

BTK'nın WhatsApp anketi yeni bir yasağın sinyali mi?
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'nun resmi twitterdan hesabından paylaştığı Whatsapp anketi şaşırttı. Sosyal medyada komplo teorileri ve WhatsApp'sız hayatla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

Takım içinde kimsenin kimseyle bir sorunu olmadığını da anlatan Sneijder, "Biz bundan sonrası için savaşmaya devam edeceğiz ve kendimizi yeni sezona hazır tutacağız." diye konuştu. Bundan sonrası için savaşmaya devam edeceğiz.

Galatasaray'da oynamaktan multu olduğunu belirten 32 yaşındaki tecrübe, "Ben kesinlikle Galatasaray'd bulunmaktan dolayı çok mutluyum". Yalnız ben şuana kadar bu yönde bir şey duymadım. Kulübü yönetenlerin de benden memnun olduğunu düşünüyorum.

Kadın cezaevinde çocukların tartışmasına gardiyanlar müdahale etti
Etrafa ve kendilerine zarar vermeye başlamaları sonucu, duruma gardiyanlar müdahale etti. Olaya karışan hükümlüler hakkında Çardak Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Kasımpaşa maından sonra Başkan Dursun Özbek, soyunma odasına inerek Igor Tudor'a Bruma'yı neden oyundan aldığını sordu. "İşimizi yapacağız ve gelecek sezonun neler getireceğini göreceğiz" açıklamasında bulundu.

Sneijder: