Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Galatasaray'da yeni sportif direktör Cenk Ergün

Galatasaray'da yeni sportif direktör Cenk Ergün

11 May 2017

Galatasaray'da son dakika. Kritik yönetim kurulu toplantısı sona erdi.

Galatasaray Kulübü, Kasımpaşa maçında yer alan bütün oyunculara kötü performansı dolayısıyla para cezası verdi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, alınan kararları bildirmek üzere Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitti. Sarı kırmızı yöneticilerin birçoğu, Avrupa kupalarına katılma hakkının henüz kesinleşmemiş olması sebebiyle, oyuncuları kadro dışı bırakma fikrinin doğru olmadığını belirtti. Para cezasının şimdilik daha doğru olacağını düşünen yönetim kurulu üyeleri, yaklaşık 2 saat süren toplantıda değerlendirmelerde bulundu.

BTK'nın WhatsApp anketi yeni bir yasağın sinyali mi?
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'nun resmi twitterdan hesabından paylaştığı Whatsapp anketi şaşırttı. Sosyal medyada komplo teorileri ve WhatsApp'sız hayatla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

Tudor'un geleceğinin de görüşüldüğü toplantıda bir kısım yönetici Hırvat teknik adamın kalmasından yana fikir belirtirken, bazı yöneticiler de yeni teknik adam ile yeni sezona başlanması gerektiğini anlattı.

Öte yandan Dursun Özbek'in, gelecek sezon kadroda büyük değişiklikler yapacağını söylediği ve 5-6 futbolcuyla temas halinde oldukları belirtildi. Oyuncularla toplantı yapmayan Başkan Özbek, tesislerden ayrıldı.

Zehir Tacirlerine Şafak Operasyonu
Operasyona, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Galatasaray, Cenk Ergün'ün Sportif A.Ş'de futbol direktörlüğü görevine getirildiğini açıkladı. Cenk Ergünün yardımcılık görevini Futbol Takımı İdari Menajeri Uğur Yıldız yürütecektir.

Ayrıca, Florya'da futbol faaliyetleriyle ilgili tüm medya mecraları ile ilişkilerin organizasyonu konusunda futbol takımı medya koordinatörü olarak Hasan Tankaya'nın, futbol takımı medya sorumlusu olarak ise Eray Sözen'in görev alacağı da açıklandı.

Ankara haber: Erdoğan-Koroma ortak basın toplantısı
Aynı şekilde 25 Mayıs'ta Brüksel'de toplanacak mini NATO zirvesinde müttefiklerimizle konuyu masaya yatıracağız. Belli bir noktadan sonra artık sabrın sonu geldi ve atılması gereken adımları atmaya başladık.

Galatasaray'da yeni sportif direktör Cenk Ergün