Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » HTC U 11 Modeline Ait Özellikler GFXBench Testleri İle Doğrulandı

HTC U 11 Modeline Ait Özellikler GFXBench Testleri İle Doğrulandı

11 May 2017

HTC U 11 modeli ile ilgili daha önce sızdırılan haberlerde yer alan özellikler GFXBench aracılığıyla da doğrulanmış oldu. HTC U 11, geçen ayın sonunda Geekbench'de zaten yer almıştı.

Sneijder: "Galatasaray'da problem ben değilim"
Spekülasyonlara rağmen sorun olmadığını kaydeden Sneijder, "Ben takım içerisinde bir sorun değilim. Kulübü yönetenlerin de benden memnun olduğunu düşünüyorum.

HTC U 11 modelinde dikkat çeken bir yenilik olarak ise kenarlık çerçevelerinden basılınca duyarlı Edge Sense özelliği olacak. 64GB dahili depolama alanına sahip olan cihaz, 4GB sistem belleği ile geliyor.

Survivor 9 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Belli Oldu
Diğer dokunulmazlık mücadelesinin de kaybedilmesi ile birlikte yapılan eleme konseyinde de en çok ismi yazılan kişi Berna oldu. Eğitimini İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir , Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun oldu.

12MP arka kamerası bulunacak olan HTC U 11, selfie tutkunlarına özel 15MP ön kamera ile desteklenecek.

Abdullah Gül'ün babası 91 yaşında vefat etti
Baba Gül için bugün Kayseri Melikgazi'de yer alan Cami-i Kebir'de öğle vakti cenaze tören düzenlenecek. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün babası (91) Ahmet Hamdi Gül, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

HTC U 11 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonun kenarlarını bastırdığınızda, telefonun sağ veya sol kenarında, parmağınızla açılmaya hazır bazı uygulamalar görüntülenir. Resmi tanıtım önümüzdeki Salı günü yapılacak, bu nedenle HTC U 11'i merak ediyorsanız sitemizi sık sık kontrol edin.

HTC U 11 Modeline Ait Özellikler GFXBench Testleri İle Doğrulandı